Sim Aquarium

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Sim Aquarium 3.8.B68Üretici: Digital Illusions Software (Deneme Yazılımı)


Sim Aquarium 3.8.B68 Ekran Görüntüsü

Ekranınızı 3 boyutlu bir akvaryuma çevirmek istiyorsanız Sim Aquarium 3D tam size göre bir akvaryumda aradığınız her türlü balık, deniz canlısı, bitkiler ve objeleri bu programda bulabilirsiniz.

Görüntü ve Ses Efektlerine Sahip Bir Akvaryum Programı


Sim Aquarium 3D canlı renklere ve mükemmel ses efektleri ve aynı zamanda görüntü efektlerine sahip bir masa üstü akvaryum ekran koruyucusudur. Programın gerçek anlamdaki tek işlevi bilgisayarınızda işlem yapmadığınız zaman windowsun klasik ekran koruyucularından çok farklı renkli vede sesli bir yapıya sahip olan akvaryum görselini canlıymış gibi göstermektir.

Sim Aquarium genel hatları ile çok hoş renklere sahip ancak renk kalitesinin artması na paralel olarak ekran kartınızının da bir o kadar güçlü bir 3D grafik işlemcisine sahip olması gerekmekte. Programın özellikleri ise kısaca şu şekilde demo sürümünde sadece 1 akvaryum ve 5 balık geliyor. Dilerseniz akvaryumdaki balıkları besleyebiliyorsunuz, akvaryumun ışık ses ayarını ve renk ayarını değiştirebiliyorsunuz. Sim Aquarium 3D bilgisayarınızda çalışırken akvaryum sesleri yerine değişik müzik dosyaları da çaldırabiliyorsunuz.

Program genel hatları ile çok iyi sadece bilgisayarı kullanmadığınız zamanlarda aktif olduğu için sisteminizde her hangi bir kasma da olmuyor .

Klasik windoes ekran koruyucusundan sıkılanlar için güzel bir deneyim olabilir deneyerek masanıza değişik bir hava katabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Sim Aquarium:
Video İzle Sim Aquarium:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Animated Wallpaper Maker
Animated Wallpaper Maker bir masa üstü duvar kağıdı animasyon yapma programıdır.