Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Skype Son Sürüm İndir - Ücretsiz Görüntülü Sohbet ve Mesajlaşma Programı - Alindir

Skype

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Skype 7.34.0.102Üretici: Skype (Ücretsiz)En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda çoklu video konferans görüşmeleri yapabileceğiniz çok çok kaliteli bir görüntülü sohbet ve mesajlaşma programı.

Sesli ve Görüntülü Görüşme Programı


Skype internet üzerinden sesli ve görüntülü PC den PC ye, PC den sabit telefonlara , PC den akıllı telefonlar üzerinden mobil Skype ye , PC den akıllı cep telefonuna , hatta pc den Skype telefonları ile sesli ve görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz bir iletişim programıdır.

2000 yılların başından buyana çeşitli sürümleri ile hayatımıza giren Skype internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme imkanı veren ses kalitesi ilk çıktığı zamanlardan buyana gerçeğe çok yakın ses kalitesi ile diğer tüm benzeri programlardan çok daha başarılı olmuştur. İnternet bağlantınızın hızına göre değişkenlik gösteren görüntü kalitesi de oldukça iyidir, Skype 2015 sürümü  bunun yanında çoklu video konferansı,çoklu sesli konferansı, dosya paylaşımı ,yazılı chat imkanı,chat gurup odaları,kontak guruplama , SMS gibi hoş özelliklere sahiptir.

Skype 7.31.0.104 versiyonu ile beraber Facebook ve windows live messneger/Hotmail hesaplarınızı artık tek program yani skype üzerinden kullanma imkanını sağlamakta. Bildiğiniz gibi ocak ayı sonundan itibaren Microsoft windows live messenger sunucularını Skype sunucuları ile birleştirip live messenger alt yapısını artık kapatacağını duyurmuştu dolayısı ile skype kullanımı önümüzdeki aylarda dahada artacak gibi görünüyor.

Programın 16 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile alindir.com da ki en çok indirilenler kategorisinde yerini alıyor.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- Daha tutarlı video görüşmesi - Giriş ekranı değişmiş ve hem microsoft hemde skype giriş alanı eklenmiş. - Çoklu görüntülü görüşmelerde mobil cihazlarında görüntüsü alınabiliyor. - Bir önceki sürümdeki hatalar düzeltilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..

Yahoo Messenger
Yahoo Messenger ile arkadaşlarınız ile sesli veya görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.