Sleipnir Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Sleipnir Mac 4.5.1Üretici: Fenrir (Ücretsiz)


Sleipnir Mac 4.5.1 Ekran Görüntüsü

Sleipnir mac ile internete değişik bir pencereden bakın. Özellikle mac kullanıcılarının aşina olduğu bir arayüze sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Mac için Alternatif Bir İnternet Tarayıcısı

Sleipnir Mac web tarayıcı dünyasında hızlı adımlar ile girmeye çalışan alternatif bir web tarayıcısıdır .

Windows İnternet Explorerdir halen web tarayıcıları piyasasını domine eden bir web tarayıcısıdır. Bunun en büyük nedeni windows 95 ten buyana aktif olarak yıllardır kullanılan explorer belli bir kemikleşmiş kullanıcıya sahip olması ve windows ile beraber kuruluyor olmasıdır.

Diğer tarayıcılar Google Chrome,  Mozilla Firefox, Opera ve Yandex hızla Explorer'e yaklaşmaktadırlar anacak daha windows explorer hakimiyetini uzun bir süre daha sürdüreceğe benziyor.

Sleipnir Mac sürümü, web browser ilk bakıldığında internet explorer ve firefox karışımı bir görünüme sahip hissi veriyor ancak tarayıcı benzetilen iki tarayıcıdan çok daha hızlı çalışmakta ve çok farklı özelliklere sahip olması .

Örneğin tarayıcınızı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz ve bu değişiklikler hiçbir performans kaybına neden olmuyor. Yeni sekme açma özelliği, addon özelliği mevcut, sekmeler arası hızlı geçiş ve programın en büyük özelliği android uyumlu internet tarayıcılarındaki gibi dokunmatik semboller kullanarak tarayıcınızı yönetebiliyorsunuz .İlgili bilgiyi Program Resimlerindeki kısmında bulabilirsiniz.

Sağ tuşa basılı tutup ekran üzerinde sola ok çizerseniz geriye sağa ok çizerseniz ileri ye doğru sayfalar arasında gezinti yapabiliyorsunuz.

Şimdilik Türkçe desteği olmasa da kullanılmaya değer bir tarayıcı olarak alternatif deneyimlerden hoşlananlar için denemeye değer diyoruz.

Mac kullanıcılarının denemeye değer bulacakları bir web tarayıcısı olduğunu düşündüğümüz Sleipnir Mac ile internete daha farklı bir pencereden bakabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Mozilla Firefox Mac
Mac için yine bir başka alternatif web tarayıcı Mozilla Firefox ile daha keyifli bir internet..

Google Chrome Mac
Her ne kadar Mac kullanıcıları Safari uygulamasından memnun olduklarını söyleselerde Google Chrome..

Adobe Flash Player Mac
Adobe Flash Player Mac sürümü, güncel web tarayıcılar için geliştirilmiş halen dünyanın en çok..

Yandex Browser Mac
Mac standart tarayıcısı olan Safari ye alternatif olarak kullanılabilecek bir Web Tarayıcısı.

Java RunTime Environment Mac
Mac işletim sistemlerinde eğer java uygulama ve programlarını çalıştırmak istiyorsanız Java..