SlimCleaner Free

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SlimCleaner Free 4.0.30878Üretici: SlimWare Utilities (Ücretsiz)


SlimCleaner Free 4.0.30878 Ekran Görüntüsü

Sistem bakım araçları dendiğinde SlimCleaner oldukça yüksek indirilme oranı ile kendine en iyiler arasında yer bulmayı başarıyor.

Sistem Optimizasyon ve Bakım Yazılımı


SlimCleaner Free bir sistem bakım ve optimizasyon yolu ile bilgisyara performansını arttırmaya yönelik bir yazılımdır.

Günlük hayatımızda kullandığımız ve artık vazgeçilmez bir parçamız olan bilgisayarların bir çeşit makine olduğunu unutmamalıyız. Tıpkı otomobiller, iş makineleri veya ev ortamında kullandığımız diğer ev gereçlerinde yaptırdığımız bakımlar gibi bilgisayarımızın da bakıma ihtiyacı vardır.

Aksi taktirde çok hızlı bir bilgisayar olarak kullanmaya başladığınız bu makineler zamanla yavaşlar ve sizi çıldırtma aşamasına kadar gelebilir.

Peki bu durumlar ile karşılaşmamak için ne yapmamız gerek düzenli olarak bilgisayarlarımızın bakımlarını yapmamız gerekmektedir.

Tabi bilgisayarımızın bakımı yukarıda saydığımız diğer gereçlerden biraz farklı oluyor daha çok elektronik aletler ile çalışan bu makinelerde mekanik bir bakım yerine yazılımsal bakımlar yapmak oldukça faydalı olabilir. Özellikle masa üstü bilgisayarlar bulundukları ortama göre çok toz kapabiliyorlar pc kasasını açıp bir elektrik süpürgesi ile toz temizliği mekanik bakım anlamına gelebilir.

Yazılımsal olarak kullanmamız gereken gereç ise bu anlamda hazırlanmış programlardır işte bu programlardan bir tanesi SlimCleaner Free dir.

Program özellikleri:

Artık Dosya Temizleyicisi: İşletim sistemi ve kullandığınız programlar zamanla artık dosyalar oluşturup gereksiz disk alanı işkal ederler zamanla bu artık dosyalar GB boyutlarına ulaşır ve sisteminizin yavaşlamasına neden olur Cleaner özelliği ile tüm bu dosyalardan kurtulabilirsiniz.

Optimizasyon: optimizasyon özelliği ile açılış programlarınızı düzenler ve sık kullanılmayan yada belirlediğiniz programlar dışındakiler pc açılırken start up işlemine girmez.ayrıca bulut özelliği sayesinde hızlı virüs ve kötü amaçlı yazılım taraması yaparak sistemi güvenli kılar.

Program Kaldırma Özelliği: Windows tarafından kaldırdığınız programlar bazı gereksiz dosyaları silemez program files dosyanızda ki programları ile kaldırılmış programları eşleştirerek gereksiz olanları siler.

Yazılım Güncelleme Kontrolü: PC nizdeki programların güncellemelerini denetler gerekli ise güncellemeleri yapar.(Yeni Özellik)

Akıllı Defrag: Defrag özelliği ile diskinizdeki boş alanları geri iter ve diskinizin ön sektörlerini doldurarak programlara daha hızlı ulaşmanızı sağlar. (Yeni Özellik)

Disk Tools : Disk analizi sayesinde sabit diskinizin genel durumunu analiz eder ve size grafiksel bir rapor çıkararak diskiniz hakkında bilgi verir.

Solit State Disk Optimizasyonu: SSD disklerinizi optimize ederek daha verimli çalışmasını sağlar.(Yeni Özellik)

Dubicate Özelliği : Diskiniz içerisindeki her türlü çift veya 2 den fazla aynı dosyaları bularak sistemde en güncelini tutarak gereksiz yer işgalini giderir.(Yeni Özellik

Tüm bu yeni ve diğer birçok özelliği sayesinde tam bir dijital ortam bakım programı olarak bilgisayarınızın performansını arttıracak çok kullanışlı ve kolay kullanımlı bir program olarak kullanılması gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle SlimCleaner Free:
Video İzle SlimCleaner Free:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..