SMRecorder

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SMRecorder 1.3.2Üretici: Video2Down (Ücretsiz)Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt yapabileceğiniz bir ekran kayıt programı.

Hem Masaüstü Hemde Kamera ve Ses Kayıt Programı


SMRecorder hem masaüstü hemde harici ekipmanlar ile kayıt yapabileceğiniz güncel ve çok başarılı bir yazılım. Artık bir çok işimizi bilgisayar ile halleder hale geldik ancak programlar o kadar çoğaldı ki hangi program ile neler yapabiliyoruz yada programı nasıl kullanacağımızı bilemiyor hale geldik. Şimdi anlatacağımız program ile bilgisayar kullanımınızı kaydedebilirsiniz kayıt edeceğiniz her şeyi avi formatın da kaydedebilirsiniz.

Kaydettiğiniz bu görüntüleri kırpabilir, görüntü üzerine notlar ekleyebilir hatta farklı sesler ekleyebiliyorsunuz. Programın bir diğer yanı ise görüntü olarak kaydettiğiniz dosyalarınızı mp3 formatına da çevirip arşivleyebilirsiniz. Böylelikle görüntü gerektirmeyen kayıtlarınızı mp3 formatında yayımlayabilirsiniz.

SMRecorder'in en güzel özelliklerinden bir ise sadece masaüstü görüntüsü değil aynı zaman da web kamerası, handy cam , mikrofon gibi harici üniteler üzerinden de kayıt yapabilirsiniz. Özellikle ekran kaydı yaparken haricen mikrofon üzerinden yaptığınız kayıt ile ilgili sesli anlatımlar ile karşınızdaki kişilere vermek istediğiniz tüm bilgileri sesli olarak anlatabilirsiniz. Programın ayarlar menüsünden kayıt edeceğiniz şekli seçebilirsiniz toplamda 3 tane "masaüstü" "kamera video" yada "masaüstü mikrofon" bu 3 seçenekten biri ile istediğiniz kayıt türüne göre seçim yapabilirsiniz.

Program genel hatları ile oldukça kullanışlı, çok fazla kafa karıştırıcı ikonlara ve grafik arayüze sahip değil. İşlevsellik yönünden yüksek derecede not alan program milyonun üzerinde indirilme oranına sahip ayrıca program windows xp ve sonrası yayımlanmış olan işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabiliyor.

Şimdilik Türkçe dil desteği yok gerçi programın kullanımı oldukça basit olduğu için Türkçe dil desteği olmasa da kolaylıkla kullanabileceğiniz bir program olarak programı tavsiye listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..

PicPick
İndirebileceğiniz en güncel ve en kullanışlı programlardan biri.