Snagit

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Snagit 13.1.1.7662Üretici: TechSmith (Deneme Yazılımı)


Snagit 13.1.1.7662 Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsü yakalama programlarında oldukça başarılı bir noktaya gelen Snagit ile hem video olarak hemde sadece resim olarak kayıt etme imkanınız var.

Ekran Görüntüsü Kaydetme Programı


Snagit bir ekran görüntüsünü resim yada video olarak yakalayan oldukça kullanışlı ve milyonlarca kullanıcıya sahip komple bir programdır. Snagit'in en dikkat çeken özelliklerinden biri rakiplerine nazaran sadece ekran görüntülerini resim olarak değil aynı zamanda video olarak da kayıt etme özelliği olması diyebiliriz.

Programın kullanımı çok kolay kurulum ardından yapmanız gereken Capture butonuna basmanız yeterli ardından gelen kesme kursörü ile ekran üzerinde istediğiniz görüntüyü bu çerçeveye almak hepsi bu. program ile yakaladığınız görüntüleri JPG, GIF yada PNG olarak kayıt edebilirsiniz. Snagit ile kayıt ettiğiniz ekran görüntülerini isterseniz tekrardan kesebilir istemediğiniz kısımlarını çıkarabilir yada bir kaç ekran görüntüsünü birleştirerek çeşitli sunumlar yapabilirsiniz. Bir diğer özelliği de kayıt ettiğiniz fotoğraflar üzerine diyalog pencereleri ekleyebilir ve bir diyalog akışı hazırlayabilirsiniz.

Bu tip programlar ile bir çok görsel dersler notları hazırlayabilir arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve dostlarınıza yardımcı olabilir yada bilgilerinizi internette paylaşabilirsiniz. Programın belkide en iyi özelliklerinden biri de Microsoft Office programları ile tam uyumlu çalışıyor olması diyebiliriz yakaladığınız görüntüleri Office programları ile anında kullanabiliyorsunuz. Ayrıca program ile resimler üzerinde çeşitli tag yani etiketler ekleyebilir yada tarih ekleyebilirsiniz ve bu eklentiler ile resim aramalarında bu etiket yada tarih eklentilerini kullanarak arama yapabilirsiniz.

Programın bu versiyonunda yapılan geliştirmeleri sıralar isek.

- Öncelikle program daha hızlı başlayabiliyor.
- Yeni Adım aygıtı ile daha hızlı ve sezgisel özellikleri geliştirildi.
- Daha keskin ve daha düzgün piksel stilleri.
- Blur özelliği ile vektör nesneleri ve arka planları da aynı anda alabilme özelliği.
- Daha gelişmiş video kaydetme özelliği.
- Sosyal medya üzerinden kolay paylaşım.

Gibi bir çok yeni özelliği ile oldukça mükemmel bir program olarak karşımıza çıkmış, program ile ister ekranınızda ki görüntülerin bir kısmını isterseniz tamamını tek tık ile video yada fotoğraf olarak kaydetme imkanınız olacak . Dünya çapında milyonlarca kez indirilmiş olan programın bilgisayarınızda yüklü olmasında fayda var diyor ve sitemizdeki yeriniz
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..