Soda PDF

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Soda PDF 9.0.19.30200Üretici: Lulu Software (Deneme Yazılımı)


Soda PDF 9.0.19.30200 Ekran Görüntüsü

Adobe Acrodat Reader e alternatif olarak kullanılabilecek güncel bir PDF Edit ve Okuma Programı.

PDF Dosya Okuma, Editleme ve Yeniden Oluşturma Programı


Soda PDF 8, oldukça kullanışlı ve basit bir PDF görüntüleme ve editleme programıdır. Program, PDF dosyalarını açmak, düzenlemek, oluşturmak gibi temel işlemleri yenide getirmekle birlikte ekstra bir takım özellikler ile ön plana çıkmaktadır. Bu programla mevcut olan bir pdf dosyası üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz gibi, yeni bir pdf
dosyası oluşturup, bu dosyayı PDF, MS Word, MS Excel, WWF gibi formatlarda kaydedebilirsiniz. Ayrıca Programın sahip oldugu OCR (optik karakter tanıma) özelliği sayesinde tarayıcıdan direkt olarak taradığınız belgeleri de otomatik olark tanıyabiliyor.

Bilindiği gibi standart pdf dosyaları içinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır, Ancak Soda PDF 6 programı ile bu artık mümkün hale gelmiş durumda. Bu programlarla yeni pdf ler oluşturmanın yanı sıra mevcut dosyalar içinde de değişiklikler yaparak istediğiniz format da kaydedebilirsiniz hem görüntüleme hem de değişiklik yapabilme özelliği ile kendini diğer rakiplerinden bir adım öne çıkartıyor. Ayrıca program güvenlik unsurunu da göz ardı etmemiş, dosyalarda yapılan değişikliklerden sonra kaydederken, istenirse dosyaya erişim yetkilendirilebilir şifre, dijital imza gibi seçeneklerle giriş sınırlandırılabilir. En üst düzey güvenlik şifrelemesi olan 256 bit teknolojisinden faydalanarak dosyanızı koruma altına alabilirsiniz.

Programın artılarından bir tanesi de 3d teknolojisini kullanması, Soda PDF 6 sayesinde dosyaları sanki kitap sayfası çeviriyormuş gibi okumanız mümkün. E-kitap ePUB ve CBZ, CBR çizgi roman dosyalarını okuyabilir, hatta PC'nizdeki katalog, kitap, dergilere göz gezdirebilirsiniz. Dosyaları Okuma seçenekleri mevcut olup tek sayfa tam ekran gibi özelleştirmeleleri ayarlayabilirsiniz. Soda PDF Klasik pdf okuma programlarına göre oldukça gelişmiş seçenekler ve yenilikler sunması açısından oldukça başarılı bir program. Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması yanında MAC sistemlerine de çalışabilmesi programın bir diğer artı yönüdür diyor ve güncel PDF programlarımız arasında yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.