SoftPerfect WiFi Guard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SoftPerfect WiFi Guard 1.0.7Üretici: SoftPerfect (Ücretsiz)


SoftPerfect WiFi Guard 1.0.7 Ekran Görüntüsü

Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı. Ücretsiz ve etkili bir program olduğundan denemekte fayda var diyoruz.

Wifi Ağlar için Koruma Programı


SoftPerfect WiFi Guard, wifi diye adlandırdığımız yani kablosuz internet bağlantıları için koruma programıdır.
Wifi ağlar, kablolu internetin performansını henüz yakalayamasa bile kullanım rahatlığı açısından kablosuz ağlar oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta.

Kablo kirliliği, kolay taşına bilme ve kolay erişim rahatlığı ile internet ile uzun süredir haşır neşir olan kullanıcıları bile kendine hayran bırakan Wi-Fi erişim sistemi, sunduğu rahat imkanlar kadar güvenlik konusunda da kullanıcıya bir çok imkan sunmakta. Modem arayüzü sayesinde Wi-Fi ağınızın ismini gizleyebilir ve diğer kullanıcıların görmesine engel olabilirsiniz, Wi-Fi ağınıza şifre koyabilir ve bu şifreyi bilmeyenlerin kablosuz ağınıza olası sızmaları engelleyebilirsiniz.

Bu gibi özelliklerin yanı sıra bir çok koruma yazılımı ile internet akışınızı takip edebilir bilgi ve istem dışı bağlantıların önüne geçebilirsiniz. Güvenlik konusunda yazılımcılar imkanları ne kadar genişletse de kötü niyetli yazılımcılar da güvenlik duvarlarını aşmayı ve wifi şifre kırma uygulamalarını geliştirmektedirler.

Soft Perfect wifi Guard programı kullanıcılara kablosuz ağınız hakkında geniş bilgiler sunmaktadır. Bu bilgiler sayesinde ağınızda gerçekleşen internet akışının kimler tarafından kullanıldığı, hangi yoğunlukta ve boyutta kullandığı, kullanan bilgisayarların ip adresi ve bilgisayarların isimleri gibi açık veriler sunmaktadır.

Programı kurduğunuz andan itibaren ağ trafiğinizi denetim altına alabilir ve bilginiz dışında sizin internetinizi kullanarak internete giren bilgisayarları görebilirsiniz. Sizin takibiniz dışında ağınıza sürekli bağlanmaya çalışan, sürekli şifre denemeleri yapan yada saldırı yapan birisi olduğu zaman Soft Perfect Wifi Guard size uyarı vererek durum hakkında bilgiler vermektedir. Bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bile sizin yerinize log tutarak siz dışarıdayken bile sizin yerinize kablosuz ağınızı kimler kullanmış yada kimler saldırmış hepsini görebilirsiniz.

Kullanım kolaylığı ve güncel yapısı ile windows tabanlı işletim sistemlerinin 2000 sonrası yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabilmekte ve tamamen ücretsiz olması sizi yanıltmasın programda her hangi bir reklam yada reklam yazılımı barındırmadığını söylemeden geçmeyelim diyor ve kablosuz ağınızın daha da güvenli olmasını isteyenlere tavsiye ediyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..

WirelessNetView
Kablosuz ağlar artık her yerde ancak kablosuz ağınıza kimler bağlanıyor şifreniz kimlerde tüm bu..