Softros LAN Messenger

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Softros LAN Messenger 9.0Üretici: Softros Systems, Inc. (Ücretsiz Paylaşım)Lan Messenger adından da anlaşılacağı gibi yerel ağ üzerinde bulunan bilgisayarlar ile yazışma yada dosya transferi yapabileceğiniz bir yazılım deneme

LAN Üzerinden chat Programı


Bu program ile LAN üzerinden oyun oynarken, arkadaşlarınızla chat yapabileceksiniz. Oyun piyasasının gelişmesiyle birlikte oyun üreticileri, ürünlerini sattırabilmek adına çoklu oyuncu desteğine yer vererek, bu alanda birçok uygulama geliştirmiştir.

Sizin için de arkadaşlarınızla birlikte oyun oynamanın önemi büyükse, ağ üzerinden arkadaşlarınızla oyun oynarken, onlarla sürekli iletişim halinde kalacağınız programları tercih ederek, oyun zevkinizi doruk noktasına ulaştırabilirsiniz. Oyununuzu oynarken, aynı ağ üzerinden birden fazla arkadaşınızla sürekli iletişim halinde olmak, size oyun içerisinde büyük avantajlar da sağlayacaktır, özellikle de takım oyununun ön planda tutulduğu yapımlarda.

Softros LAN Messenger, Lan üzerinden oynanabilen tüm oyunlara destek veren bir programdır. Bu program sayesinde Lan ağı üzerinde çalışan oyunları oynarken aynı zamanda arkadaşlarınızla da konuşarak, oyunuzu geliştirebileceksiniz. Programın güzel tarafı internetinizin olmadığı anlarda da Lan ağı üzerindeki diğer bilgisayarlar ile iletişime geçebiliyor olmanızdır.

Softros LAN Messenger'ın diğer yazışma programlarındakine benzer, birçok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır. Bu program ile internet bağlantısına ihtiyaç duymadan arkadaşlarınızla dosya alışverişinde bulunabilir, ağdaki tüm bilgisayarlara toplu olarak mesaj gönderebilirsiniz. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan ve Türkçe dil seçeneği bulunan bu programı kullanarak, Lan üzerinden, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan chat yapabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sadece 7.89 MB boyutundaki Softros LAN Messenger son sürümü indir 'i hemen kullanmaya başlayarak yerel ağınız üzerinde üst katta ki yada uzaktaki ofis arkadaşlarınız ile görüşmeye vede dosya paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Bazı ufak hatalar giderilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Softros LAN Messenger:
Video İzle Softros LAN Messenger:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..