SopCast Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SopCast Mac 1.6.4Üretici: SopCast (Ücretsiz)


SopCast Mac 1.6.4  Ekran Görüntüsü

Her ürlü video ve ses dosyasını rahatlıkla internet ortamında yayınlayabileceğiniz bir video ve ses yayın programı.

Mac Bilgisayarlar için Video ve Müzik Yayın Programı


SopCast Mac, internet üzerinden çevrim içi video ve müzik yayını yapabilmenizi sağlayan güzel bir programdır.

SopCast Mac ile internet üzerinden nerede ise tam anlamı ile TV yayını yapabilmenize olanak sağlayan güncel ve kullanımı çok kolay bir programdır. Milyonlarca kez indirilmiş olan ve bir o kadarda kullanıcıya sahip olan program aynı anda nerede ise 10 bine yakın kişiye yayın yapabiliyor.

Programın embed kod desteği sayesinde yapılan yayınları kişisel blok veya web sitenizden de paylaşmanıza izin vermesi programın bir diğer güzel yanı olarak artı hanesine yazılıyor. SopCast sunucuları üzerinden dünyanın binlerce kanalına bağlanabilir ve bu kanallar üzerinden sizde kendi yayınınızı yapabilirsiniz.

Program asf, wmv, rm, rmvb, mp3, ogg gibi çok kullanılan ses ve görüntü formatlarını destekliyor, aynı zamanda tek bilgisayarda birden çok televizyon kanalı açabilir.

Son olarak windows ve mac işletim sistemleri ile uygun çalışabilen programın kolay kullanımlı arayüzü ve az sistem kaynağı kullanımı ile rakiplerinin önüne geçmeyi başardığını ve kişisel TV kurma hayalleri olanlar için buradan başlayabilecekleri güzel bir platform olarak tavsiye ediyoruz.

Mac bilgisayarların video ve ses işleme teknolojisinin bir PC den daha kaliteli olduğu bilinmektedir dolayısı ile SopCast Mac'i Bilgisayarınıza indirip kurmanız program ile mac bilgisayarınız üzerinden oldukça kaliteli ses ve video dosyası transferi yapabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player Mac
Mac işletim sistemleri ile çalışabilen GOM Player ile Mac bilgisayarınızda istediğiniz ses ve..

SpeedBit Video Accelerator Mac
Mac işletim sistemleri ile web üzerinden islediğiniz diziler, filmler, ve diğer video görsellerini..