SopCast

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SopCast 4.0.0Üretici: SopCast (Ücretsiz)İnternet üzerinde video yada ses yayını yapmak kendi radyo yada tv kanalınızı kurmak isterseniz SopCast tam size göre.

İnternet Üzerinden Video Ve Müzik Yayını Programı


SopCast internet üzerinden çevrim içi video ve müzik yayını yapabilmenizi sağlayan güzel bir programdır.

SopCast ile internet üzerinden nerede ise tam anlamı ile TV yayını yapabilmenize olanak sağlayan güncel ve kullanımı çok kolay bir programdır. Milyonlarca kez indirilmiş olan ve bir o kadarda kullanıcıya sahip olan program aynı anda nerede ise 10 bine yakın kişiye yayın yapabiliyor.

P2P mantığına dayalı olarak çalışan program sayesinde kendi kişisel televizyon kanalınızı kurabilirsiniz.Televizyon izlemek için alternatif bir yol olan program ile aynı zamanda yayında yapabiliyorsunuz.

Programın embed kod desteği sayesinde yapılan yayınları kişisel blok veya web sitenizden de paylaşmanıza izin vermesi programın bir diğer güzel yanı olarak artı hanesine yazılıyor. SopCast sunucuları üzerinden dünyanın binlerce kanalına bağlanabilir ve bu kanallar üzerinden sizde kendi yayınınızı yapabilirsiniz.
Program asf, wmv, rm, rmvb, mp3, ogg gibi çok kullanılan ses ve görüntü formatlarını destekliyor, aynı zamanda tek bilgisayarda birden çok televizyon kanalı açabilir, Windows Media Player, RealPlayer, VLC gibi video oynatıcı programlar ile uyumlu çalışabiliyor.

Son olarak windows ve mac işletim sistemleri ile uygun çalışabilen programın kolay kullanımlı arayüzü ve az sistem kaynağı kullanımı ile rakiplerinin önüne geçmeyi başardığını ve kişisel TV kurma hayalleri olanlar için buradan başlayabilecekleri güzel bir platform olarak tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..