SpeedBit Video Accelerator Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac Ses ve Video Video Oynatıcılar SpeedBit Video Accelerator Mac

SpeedBit Video Accelerator Mac 3.2.3.4Üretici: Speedbit (Deneme Yazılımı)Mac işletim sistemleri ile web üzerinden islediğiniz diziler, filmler, ve diğer video görsellerini daha hızlı izleyebileceksiniz.

Mac için Web video Hızı Arttırıcı Program


SpeedBit Video Accelerator Mac ile internet üzerinden daha hızlı video izleyebileceksiniz.

İnternet de artık sıklıkla karşılaştığımız yüksek kaliteli videoları izlemek zaman zaman problem olabiliyor özellikle internet hızınız normalden yavaşlamış yada aynı network yapısında tek internet bağlantısı olan sistemlerde video izlemek bazen problem olabilmektedir.

İşte bu problemleri kökten halledebilecek bir program olan SpeedBit Video Accelerator Mac izlediğiniz videoya birçok bağlantı ile bağlanır ve daha hızlı indirir dolayısı ile filim izlerken bu takılmalar dan da kurtulmuş olursunuz. Ayrıca Programın Türkçe dil desteği olması ise başlı başına ayrı bir güzellik olarak karşımıza çıkmış.

Programın bir başka özelliği ise izlediğiniz son on videoyu hafızasında tutarak aynı videoları tekrar indirmeye gerek kalmadan hiç takılmadan izleme imkanı veriyor bu özelliği sayesinde benzerlerinden ayrılan bu program sayesinde çevrim içi video izlemek artık bir zevke dönüşebilir.

SpeedBit Video Accelerator Mac Yahoo, Dailymotion, Metacafe, Facebook, MySpace, , Break, EA, ESPN, MSNBC, ABC,Veoh, Grouper, CNN, AOL Video, Bebo ve daha 100 den fazla video siteleri ile gayet uyumlu bir şekilde çalışıyor tüm videoları program üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Kolay kullanımı ve etkin video buffer teknolojisi vede basitleştirilmiş kullanıcı dostu arayüzü ile çevrim içi video meraklılarına tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan biri mac bilgisayarlarınız ile de oldukça güzel sonuçlar alacağınızı düşünüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player Mac
Mac işletim sistemleri ile çalışabilen GOM Player ile Mac bilgisayarınızda istediğiniz ses ve..

SopCast Mac
Her ürlü video ve ses dosyasını rahatlıkla internet ortamında yayınlayabileceğiniz bir video ve..