Spotflux Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Spotflux Mac 2.11.2-0Üretici: spotflux (Ücretsiz)


Spotflux Mac 2.11.2-0 Ekran Görüntüsü

Spotflux son dönemlerde erişimi engellenmiş web sayfalarına erişim sağlayan ve aynı zamanda güvenli VPN bağlantı sağlayan güncel bir web uygulamasıdır.

Tüm Yasaklı Siteleri Açma Programı


Son yıllarda moda olan internet sitesi yasaklama durumundan kaynaklı bir çok site kullanıcılara kapatılıyor.

Benzer programlar arasında en çok kullanılanlardan biri olan AnchorFree firmasının Hotspot Shield yazılımıdır dünya genelinde 20 milyonu aşkın kullanıcısı olan bu yazılımın en yakın rakiplerinden biride SpotFlux Mac programıdır program benzerlerinin yapabildiği her şeyi başarı ile gerçekleştirmekte olup kullanımı çok basittir.

Karşınıza gelen 'enable' butonuna basmanı yeterli tüm internet tarayıcı programları ile başarılı bir şekilde çalışan program sayesinde artık önünüzde hiç bir engel kalmıyor ve internet üzerinden tüm dünyaya ulaşabiliyorsunuz.

Bu tip programların genel problemlerinden biri olan sayfa yenileme hızı dolaylı proxy bağlantıları üzerinden sizi internete bağladığı için sayfa yükleme hızları düşmektedir. Fakat SpotFlux Mac bu sorunu aşmış gibi görünüyor yaptığımız testlerde oldukça başarılı sonuçlar veren SpotFlux Mac bu konuda oldukça yol kat etmiş gibi görünüyor, üstelik yüksek güvenlik yapısı ile sizi aynı zamanda güçlü bir koruma kalkanı altına alarak dış saldırılara karşı da oldukça başarılı bir şekilde koruyor.

Spotflux Mac indirdikten sonra kullanım kolaylığı ve hızlı sayfa yükleme yapısı ile tavsiye sizinde etrafınızdakilere edebileceğiniz güzel ve ücretsiz programlardan biridir. Ayrıca programın Android ve iOS sürümleri de mevcuttur.

Yaptığımız denemeler sonunda oldukça başarılı bir şekilde güvenli bağlantılar ve erişim problemini ortadan kaldıran bir program olarak dikkatimizi çekmeyi başardı. Deneyince sizde programın kullanım kolaylığını farkedeceksiniz diyor ve listemizdeki yerini veriyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Kaspersky Password Manager Mac
Mac için Kaspersky'dan Şifre Saklama Programı.

Hotspot Shield Mac
Hotspot Shield Mac Proxy Programı ile Tüm Sitelere özgürce girin.

RoboForm Mac
Web sayfalarında doldurduğumuz formları hafızasına alarak otomatik olarak formları..