Spotflux

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Spotflux 3.1.5Üretici: Spotflux (Ücretsiz)İnternette erişemediğiniz siteler mi var ? Yada internet bağlantınızın güvenliğinden mi şüphe ediyorsunuz ? İşte size aradığınız engel tanımayan ve bir o kadar güvenli VPN programı Spotflux

Tüm Yasaklı Siteleri Açma Programı


Son yıllarda devletler arasında moda olan internet sitesi yasaklama durumundan kaynaklı bir çok site kullanıcılara kapatılıyor.

Bu durumu fak eden yazılım firmaları da bu yasakları aşmanın yollarını bulan birtakım programlar ile hayatımıza girmeye başladılar ,bu programların en çok kullanılanlardan biri olan AnchorFree firmasının Hotspot Shield yazılımıdır dünya genelinde 20 milyonu aşkın kullanıcısı olan bu yazılımın en yakın rakiplerinden biride SpotFlux  programıdır program benzerlerinin yapabildiği her şeyi başarı ile gerçekleştirmekte olup kullanımı çok basittir.

Yapmanız gereken tek şey kurulum sonrası karşınıza gelen 'enable' butonuna basmanı yeterli tüm internet tarayıcı programları ile başarılı bir şekilde çalışan program sayesinde artık önünüzde hiç bir engel kalmıyor ve internet üzerinden tüm dünyaya ulaşabiliyorsunuz.

Bu tip programların genel problemlerinden biri olan sayfa yenileme hızı dolaylı proxy bağlantıları üzerinden sizi internete bağladığı için sayfa yükleme hızları düşmektedir. Fakat SpotFlux  bu sorunu aşmış gibi görünüyor yaptığımız testlerde oldukça başarılı sonuçlar veren SpotFlux  bu konuda oldukça yol kat etmiş gibi görünüyor, üstelik yüksek güvenlik yapısı ile sizi aynı zamanda güçlü bir koruma kalkanı altına alarak dış saldırılara karşı da oldukça başarılı bir şekilde koruyor.

Genle hatları ile Spotflux indirdikten sonra kullanım kolaylığı ve hızlı sayfa yükleme yapısı ile tavsiye sizinde etrafınızdakilere edebileceğiniz güzel ve ücretsiz programlardan biri olarak listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PC Agent
Bilgisayar ajanı yani bilgisayarınızda yapılan bütün işlemleri kayıt eden ve sizin belirlediğiniz..

Free Keylogger Pro
Bilgisayarınızdaki sizden habersiz yapılan işlemleri takip etmek için kullanabileceğiniz güncel..

Anti-Porn parental controls
Cinsel ve kötü amaçlı içeriklere sahip olan siteleri engelleyen güncel bir yazılım.

Child Control
Child Control 2015 sayesinde artık çocuklarınızın interneti yada bilgisayarı ne kadar kullanması..

Kidlogger
Ebeveyn kontrol ve personel takip programı olarak kullanabileceğiniz Kidlogger.

AdFender
Splash ve Popup reklamları önleyen güncel programlardan biri olan AdFender windows 10 uyumu ile..