StrongRecovery

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

StrongRecovery 3.7.7.2Üretici: StrongRecovery (Deneme Yazılımı)


StrongRecovery 3.7.7.2 Ekran Görüntüsü

Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile verilerinizi yada kişisel dosyalarınız silinme tehlikesini ortadan kaldırmış olacaksınız.

Hızlı Bir Kurtarma Programı


Strong Recovery bir dosya kurtarma programıdır. Program adı gibi gerçekten güçlü bir dosya kurtarma programı yaptığımız testler sonucunda program oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

Program RAW recovery motoru sayesinde  BMP, JPG, JP2, GIF, PNG, TGA, PCX, TIF, TXT (ASCII ve  UNICODE text dataları) , MP3, WAV, AVI, DAT, SWF, PDF, DOC, PPT, XLS, DOCX, PPTX, XLSX, ZIP, RAR, EXE, DLL, ICL, PSD, MKV, ISO, 7Z, ACE, 3GP, MPG/VOB, DDS, CHM, EML, DBX, PST, HTML, MHT, PHP, XML, SVG, RDF, WSDL, PLIST, XIB, DWG, LNK, CDR, INDD, KDB, KDBX, DCU, MDF, LDF, PDB, LIB, HLP, RES, MP4, PFX formatlarında ki dosyaları kurtarmada yüksek orana sahip ayrıca bu kurtarma motoru sayesinde disk üzerindeki bad sektörler de kayıtlı olan dosyaları % 95  oranında kurtarma başarısını gösterebiliyor.

Ayrıca program silinmiş dosyaların tamamını , format atılmış disklerdeki dosyaların tamamını veya partition u silinmiş disklerdeki dosyaların tamamını kurtarabiliyor. Aynı zamanda diyelim ki bir dosyayı sildiniz ve silinen dosyaların üzerine başka bir dosya yazdınız programın çalışma mantığı sayesinde eski yerinin üzerine dosya yazmış olsanız dahi program eski dosyaları dahi bulup kopyalayabiliyor .

Kullanılan arayüz ve basit ikonlar ile kullanımı kolay ve yüksek kurtarma oranı ile gelecek vaade eden bir program olarak gözümüzden kaçmamakta  dosyalarını kaybetmiş olanlara duyurulur.

StrongRecovery, Windows sürümerine henüz tam destek veremiyor ancak Windows 2000 ve Windows 7 arasındaki bütün işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Şu an için Türkçe dil desteği mevcut değil ancak ilerleyen zamanlarda bu eksiğinde giderileceğini düşünüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..

Acronis Backup & Recovery 11 Advanced..
İşte size tam aradığınız program Acronis Backup & Recovery 11Advanced Workstation.