SugarSync Manager

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SugarSync Manager 3.4.0Üretici: SugarSync (Deneme Yazılımı)SugarSync Manager sayesinde artık istediğiniz yerden 5 GB lik veri depolama alanınız internette emrinize amade.

Web Üzerinde 5 GB Alan


İşte size Müthiş bir program daha  SugarSync Manager  sayesinde artık istediğiniz yerden 5 GB lik veri depolama alanınız internette emrinize amade.

Program sayesinde bütün mobil cihazlardan yada pc lerden alanınıza yedeklediğiniz tüm bilgilere sadece şifre ve parola yazarak ulaşabiliyorsunuz . Ayrıca bu programlara ftp linki yada sosyal medyada paylaşma linki verebiliyorsunuz .

Program oldukça başarılı Mac, PC, veya mobile cihazlarınızda  (iOS, Android, BlackBerry, Symbian, ve Windows Mobile cihazlar) dahil olmak üzere tüm işletim sistemlerini destekliyor ve her yerden her cihazdan yedeklerimize yada paylaşmak istediğimiz programlara ulaşabiliyoruz. Program çalışma mantığı yandex.disk veya dropbox ile aynı mantıkta çalışıyor.

SugarSync Manager son sürüm indir  kulanım kolaylığı ve desteklediği işletim sistemleri ile çok kullanışlı ve erişilebilir olduğu ve bir kaç ayda indirme sayısı 200 bini bulması kullanışlı bir program olduğunu gösteriyor.

Programın Türkçe dil desteği de mevcut ayrıca Windows XP sonrasındaki bütün işletim sistemleri ile de uyumlu bu özelliği ile çok çeşitli kullanıcılara ulaşmayıda başarmış bir program.

Tavsiye edebileceğimiz güzel bir uygulama olarak tavsiye listemize ekliyoruz. .
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Sürüm 3.4.0 de dosya seçici ekarte edilebilir alt klasörler bir ağaç görünümü sağlayarak SugarSync klasör yönetimini geliştirilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..