Surf Anonymous Free

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Surf Anonymous Free 2.5.4.6Üretici: Surf Anonymous Free (Ücretsiz)


Surf Anonymous Free 2.5.4.6 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz bir IP gizleme Programı Surf Anonymous Free ile internette gezerken farklı bir IP ile kendinizi güvene alabilirsiniz.

Gizli IP ile Güvenli ve Sınırsız Surf Programı


Surf Anonymous Free adından da anlaşılacağı üzre tamamen ücretsiz bir programdır. Programın genel işlevi internette surf yaparken güvenli bir şekilde yapmanızı sağlamasıdır. Peki bu nasıl oluyor diye merak edenler için ise şöyle açıklamak en doğrusu olur. Aslında normal bir şekilde internette surf yaparken arkamızda veriler bırakırız bu verilere IP adresiniz sayesinde ulaşılabilir.

IP adresinizi öğrenen birisi sizin ev adresiniz hatta telefonunuza bile ulaşabilir. Yani gizli bilgileriniz haberiniz olmadan gerçekte görmediğiniz kişilerin bile eline geçebilir. Eğer güvenliğe önem veren biriyseniz ve bu verilerin internetteki kişilerin eline geçmesini istemiyorsanız hemen programı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu programın işleyişi ise şu şekildedir.

Programı aktif ettiğinizde karşınıza sizin IP adresiniz çıkar işte bu adresi değiştirmeye yarayan program sayesinde IP adresinizi değiştirebilir sayede IP adresiyle internette güvenle dolaşmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu sahte IP adresleriylede yasaklı olan sitelere girebilirsiniz.

Üstelik bütün bu işlevlere sahip olan programı aşağıdaki Download düğmesine basarak indirip çalıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın boyutu oldukça küçüktür. Bilgisayarınızda çok küçük bir yer kaplar ve gereksiz disk dolumuna neden olmaz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield
En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Ultrasurf
Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda..

Real Hide IP
Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve..

Free Folder Protector
Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir.

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.