Tango

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Tango 3.21.193940Üretici: TangoMe (Ücretsiz)iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede dizayn edilmiş güncel bir sesli ve görüntülü sohbet programı.

Mobil Aygıtlarla Uyumlu Online Chat Programı


Tango,Çevrim içi sesli, yazılı, veya görüntülü olarak birebir yada konferans şeklinde görüşme imkanı veren güncel bir çevrim içi yani online gelişmiş bir sohbet programıdır.

Tango ile internet bağlantısı olan her yerde sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınız ile çoklu yada birebir görüşme yapabileceksiniz. Ayrıca program vasıtası ile yeni arkadaşlıklar kurabilme imkanı bulacaksınız .Program son birkaç yılda popülerliğini oldukça arttırdı akıllı mobil cihazlar ile milyonlarca kayıtlı üyesi oldu. Tango sadece bilgisayar ortamında değil mobil platformda da etkili bir çevrim içi sohbet aracı oldu .

Program IOS, Android ve Windows Phone desteği ile yanınızda bu sayede çoklu platform desteği ile aynı anda değişik platformdakiler tek noktadan görüşme yapabilme olanağı ile göz doldurmaya devam ediyor. Yani diyelim siz bilgisayarda bir arkadaşınız android uygulamada bir diğer arkadaşınız IOS işletim sistemi ile çalışan mobil bir cihazda bir başkası da Windows phone üzerinden Tango sistemine bağlı bu 4 platformdaki kişi ile konferans yada tek tek görüşme imkanı sunabiliyor.

Programın en güzel yanlarından biri de mobil cihazınıza yükleme yaptıktan sonra rehberinizde kayıtlı olan kişileri tarıyor ve Tango ile iletişime geçebileceğiniz kişileri size listeliyor olması.  Bu işlemi tabiî ki rehberinizde kayıtlı olan telefon numaraları ile sistemde bulunan telefon numaralarını karşılaştırarak buluyor. Sisteme dahil olma esnasında sizden istediği telefon numarası ile sizi üye yaptığını düşünür isek oldukça başarılı bir pazarlama stratejisi olduğunu söyleyebiliriz keza program şimdilik ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Programın şu an için Türkçe dil desteği yok ancak aşina olduğumuz iki arayüze sahip biri mobil görünüm diğeri ise klasik Windows görünümü aşına olduğumuz bu iki arayüzde de kullanılan ikonlar ne yapmak istediğinizi anlatır nitelikte dizayn edilmiş . Aslına bakarsanız kullanımı okadar kolay ki ekran üzerinde her hangi bir açıklayıcı yazı olmasa dahi kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yazılım.


Windows XP ve sonrası için yayınlanmış olan tüm diğer işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabiliyor. Sizde halen online sohbet programlarını seviyorsanız mutlaka denemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Android işletim sistemi için mobil uygulamayı buradan indirebilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Tango:
Video İzle Tango:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Yahoo Messenger
Yahoo Messenger ile arkadaşlarınız ile sesli veya görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.