TeamViewer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TeamViewer 12.0.75813Üretici: TeamViewer (Ücretsiz)Uzak masaüstü programları arasında en çok kullanılan programlardan biri olan TeamViewer dünya genelinde en çok indirilen ve kullanılan programdır diyebiliriz.

En Çok Kullanılan Uzaktan Erişim Programı


TeamViewer bir VPN bağlantı şeklidir (Virtual Private Network yani Sanal Özel/Kişisel Ağ ) uzaktan erişim programıdır .

Son sürümünün yayınlandığı tarih olan Aralık 2012 den buyana 200 milyonun üzerinde indirilme sayısına sahip olan TeamViewer, internette kullanılan en yaygın uzaktan yönetim programıdır.

Özellikle teknik servis hizmeti veren veya programcılık ile uğraşan kişi veya kurumların  hayatını oldukça kolaylaştıran bu Program sayesinde ,Firma yada kişilerin bulundukları yere gitmeden gerekli müdahaleleri bilgisayarınızın başından kalkmadan hatta müdahale etmek istediğiniz bilgisayarın ekranı olmasına bile gerek yok ,size gerekenler sadece internet e bağlı olan bir bilgisayar tabi  karşıda ki bilgisayarda İnternete bağlı olması yeterli.

TeamViewer sayesinde yolda harcadığınız  süreler ortadan kalkıyor , araç ve benzin masraflarınızı  büyük ölçüde azaltmış oluyorsunuz. Kullanımı ve teknik yönleri  ile ilgili kısa kısa genel bilgiler vermek gerekir ise ; Kurulumun  ardından program size bir ID numarası (bilgisayarınızın kimlik numarası) ve birde 4 haneli değişken şifre veriyor (isterseniz güvenlik sekmesinden kendiniz de sabit bir şifre belirleyebiliyorsunuz) .

TeamViewer son sürüm indir ve Uzak bağlantı yolu ile birinin bilgisayarınıza bağlanmasını isterseniz bu ID numarası ve şifreyi karşıdaki kişiye vermeniz gerekmektedir.Karşı bilgisayar ID numaranızı ve 4 haneli şifrenizi kullanarak bilgisayarınıza bağlanıp program kurulumu, hardware değişikliği, program silme, kurulu programlar ile çalışma, dosya silme, kopyalama, ağ bağlantılarınızı yapılandırma, karşı bilgisayardan sizin bilgisayarınıza direkt olarak dosya kopyalama, ekran paylaşımı dosya kutusu video dosyaları, sohbet sekmesi, görüntülü ve sesli görüşme yapabilme özelliklerine sahip bir program.

Önemli özelliklerinden bir ise, örneğin iş yerindeki bilgisayarınıza sabit bir şifre vererek evdeki bilgisayarınızdan TeamViewer aracılığı ile direkt olarak bağlanıp acil işlerinizi halletmenizi sağlayabilirsiniz.

Kısacası bütün bu özellikleri ile ve yapabileceklerinizin neredeyse sınırı olmayan bir program olarak TeamViewer kullanımı kolay ve görsel olarak tasarımı harika bir program olarak alindir.com için tavsiye etmekten çekinmediğimiz süper kullanışlı bir program.

TeamViewer 9 İndirmek için tıkla
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Yeni sürüm de yeni ölçeklendirme modu en iyi şekilde düzenlenmiş. Bazı ufak problemler de düzeltilmiş ve nerede ise mükemmelleştirilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ExtraPutty
Putty 32 bit windows tabanlı ,oldukça küçük ,basit bir Telnet istemci programıdır.

Ammyy Admin
Ammy Admin, TeamViewer benzeri bir uzak bağlantı programıdır.

Radmin
genel hatları ile oldukça kullanışlı ve hızlı bir uzaktan erişim programıdır.

UltraVNC
Uzak bağlantı programları arasında oldukça başarılı ve ilklerden olan UltraVNC kullanıcı dostu ara..

Anyplace Control
Anyplace Control ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz bilgisayarınıza uzaktan..

LogMeIn Free
Uzak masaüstü programlarına farklı bir bakış açısı getiren LogMeIn ile alternatif kullanılacak bir..