Tenorshare iPhone Data Recovery

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Tenorshare iPhone Data Recovery 7.0.0.2 Ekran Görüntüsü

Tenorshare iPhone Data Recovery 7.0.0.2Üretici: Tenorshare (Deneme Yazılımı)


Tenorshare iPhone Data Recovery 7.0.0.2 Ekran Görüntüsü

iphone cihazları için veri kurtarma ve yedekleme programı olarak sektörde oldukça yer edinmiş olan bir yazılım.

iPhone için Data Kurtarma Programı


Tenorshare iphone Data Recovery, iPhone SE/6s Plus/6s/6+/6/5s/5c/5/4s/4 ve iOS 9.3/9.2/9.1/9. öncesi için data kurtarma programıdır. Son yıllarda iPhone rakiplerine nazaran halen bir kaç adım önde gidiyor halen pazar payının oldukça büyük bir kısmına hakim olan iPhone artık hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olan bir cihaz haline geldi. iPhone telefonlar o kadar hayatımızın içine girdi ki artık hemen hemen kişisel yada kişisel olmayan bilgilerin hepsini telefonumuzda biriktirmekteyiz.


Hal böyle olunca doğal olarak bu bilgilerin kayıp olması kullanıcılar için oldukça kötü bir deneyim olacağından eminiz. İşte bu durumları elemek için kullanabileceğimiz Tenorshare iPhone Data Recovery iPhone  6 ile artık korkmanıza gerek yok . Aslında icloud veya dropbox gibi internet alanlara tüm bilgilerimizi yedekleyebiliriz ancak bazen bir şekilde yapılmış olan yanlışlıklardan dolayı bilgilerimiz silinmiş olabiliyor.

Program ile kurtarabileceğiniz veriler çağrı geçmişi, rehber, mesajlar, kamera rulo, fotoğraf, yer imleri, videolar, Whatsapp Messenger mesajlar, Tango iPhone 5s/5c/5 da dahil olmak üzere tüm kayıp iPhone içeriğini kurtarabilirsiniz. Aynı zaman da jailbreak yada fabrika ayarlarında döndürülmüş telefonlardan yada yanlışlıkla silinmiş olan verilerinizi de kurtarmanıza imkan veren bir yazılımdır. Programın en iyi özelliklerinden biri özellikle kurtarılan fotğrafların orjinaline çok çok yakın bir kalitede fotoğraflar kurtarabilmekte aynı zamanda kurtarılan verilere ön izleme yaparak gereksiz veri kurtarmanızıda önlemiş oluyor. Özetlemek gerekir ise Tenorshare iPhone Data Recovery 3 farklı seçenek kullanarak cihazlarınızdan dosya kurtarabiliyor. Birinci seçenek cihazınızı direkt olarak bilgisayarınıza bağlayarak iPhone telefonunuz üzerinden dosya kurtarılabiliyor.

İkinci seçenek ise iTunes üzerinden aldığınız yedeklerimizi kullanarak dosya kurtarmabilme. Son yöntem ise iCould üzerindeki yedekleri kullanarak dosyalarınızı yeniden telefonunuza yüklemenizi sağlıyabiliyor. Program Windowsun 2000 ve sonrasındaki yayımlanmış olan bütün sürümleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır diyor ve iphone 5 ve sonrasındaki cihazlarınızdan veri kurtarmaya ihtiyacınız var ise kullanmanız gereken bir program diyebiliriz. Üstelik kullanması da oldukça kolay diyor ve listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..