Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
TinyUmbrella Son Sürüm İndir - iOS İşletim Sistemi Recovery Mod Çıkarma Programı - Alindir

TinyUmbrella

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TinyUmbrella 8.2.0.60Üretici: The Firmware Umbrella (Ücretsiz)TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine sahip akıllı cihazınızı Recovery modundan çıkartabilirsiniz.

IOS recovery Yükleme ya da Kaldırma Programı


iOS tabanlı işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız herhangi bir yazılım hatasından dolayı Recovery yani onarım modunun açılması gibi sorunlarla karşılaşıyor olabilir. Bu sorun kullanıcıların yanlış yaptıkları düzenlemelerden kaynaklanmaktadır. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız kendilerini otomatik korumaya alırlar ve onarım modunu çalıştırırlar. Bu durumlardan kurtulmak için cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir. 

TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan akıllı cihazınızı Recovery modundan çıkartabilirsiniz. İOS tabanlı akıllı cihazınızın sorunlarını çözmek için iTunes ya da USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor. Bilgisayarınıza bağlamakla kalmıyor ve karşınıza gelen sorunu çözmek için birtakım işlemler yapmalısınız. Bunları gerçekleştirmek hem zaman alıcı hemde pek güvenilir değildir. Bu durumda TinyUmbrella programı işimizi görecektir. Cihazınızı kurtarma modundan kurtarmak olduğu gibi kurtarma ve onarım moduna da almamız gerekebilir. Bu durumda yine ücretsiz elde edebileceğiniz TinyUmbrella programı yardımcı olacaktır. Programın kullanımı oldukça basittir.

Programın kurulumu sonrasında "Recovery Devices" adı altında cihazınızın bağlı olup olmadığını görebilirsiniz. Programın sağ sekmelerinde yer alan "Exit Recovery” kısmı ile cihazınızı kurtarma modundan çıkartabileceksiniz. Bunların yanı sıra “Enter Recovery” butonuna tıklayarak da cihazınızın kurtarma modunu aktif hale getirebilirsiniz. TinyUmbrella programının kişisel tercihlerinize göre kullanımı mevcut değildir. Tek arayüze sahiptir ve kısa işlemler ile yararlarından faydalanabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..

DiskAid
iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile bilgisayarınız ile senkronizasyon ve yönetim..