Toolwiz Care

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Toolwiz Care 3.1.0.5500Üretici: Toolwiz Software (Ücretsiz)Sistem bakım aracı olarak tasarlanmış program sayesinde bilgisayarınız daha hızlı ve kararlı çalışabilir.

Sistem Performans ve Bakım Aracı


Toolwiz Care işte size çok yönlü çok kullanışlı ve de çok başarılı bir sistem performans ve bakım programı.

Program ücretsiz bir uygulama olup bilgisayarınızın devamlı yüksek performans da çalışması için bilgisayarınızı yazılımsal olarak denetler ve güvenlik önlemleri ile sisteminize yapılan saldırıları korur ve yazılım sızmalarını önler.

Toolwiz Care sisteminizi tam anlamı ili optimize etmek ve ağırlaşmış windows yapısını düzenler , windowsun ilk kurulumunda oldukça stabil çalışan bir sistemdir fakat zaman içinde doysa yapısı özellikle sık kopyalama ve silme işlemleri sonrası ,yada sıkça program ekleme ve kaldırma sonrası bilgisayarınızda bir sürü gereksiz dosya yığınları oluşur.Tabii bu gereksiz dosya yığınları birçok sistem hatasına yada bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur.

İşte tam bu noktada Toolwiz Care devreye girer ve tüm bu gereksiz dosya kalıntılarını bulur ve temizler sistem performansınızı üst seviyelere çıkartır. Program kullanıcı bazlı ayarlanabilme özelliği sayesinde ayarlar menüsündeki hazır sistem yapılarından size en uygun sistem optimize seçenekleri ile tarzınıza ayak uydurabilecek şekilde yazılmıştır.

Toolwiz Care in ve sonrasında  bilgisayarım neden bu kadar yavaşladı demeyeceğinizden ve performansından hep memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz ayrıca saldırılara karşı ek koruma önlemleri kolay kullanımı ve başarılı çalışma şekli ile kesinlikle denemeye değer güzel programlardan biri olarak tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..