Tor Browser Bundle

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Tor Browser Bundle 7.0.6Üretici: The Tor Project (Ücretsiz)Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Web Borwser İçin Güvenlik Programı


Tor Browser Bundle meşhur bir güvenlik programıdır. İnternet üzerindeki kişisel bilgilerinizi gizlemenizi, korumanızı sağlar. Bunun yanı sıra anonim olarak görünmenizi de sağlayan bir programdır. İnternette tamamen kimliğinizin belirsiz olmanızı sağlayan Tor Browser Bundle programı ile bütün işlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kısaca Tor Browser Bundle programı sizin IP adresinizi gizleyip güvenlik altına almaktadır.

Tor Browser Bundle birden çok birbirine bağlı ve rastgele iletişim sürdüren perde sunuculardan oluşmaktadır. Tor Browser Bundle Surf ağ izleme ve trafik analizine karşı sizlere güçlü bir kalkan sağlar ve online gizliliğinizi üst seviyede korur. Bu programı kullanarak sizi bulmak isteyenlere imkansız bir seçenek sunabilirsiniz.

Tor Browser Bundle programının firefox sürümü sizlere bazı eklentiler ile gelişmiş özellikler sunmaktadır. Torbutton bunlardan biridir.  programını kullanmak için herhangi bir ayar yapmanıza hiç gerek yoktur. Tek yapmanız gereken programa çift tıklayın. Açıldığında sağ altta program etkin veya devre dışı diye göreceksiniz. Oradan  istediğiniz konuma getirebilirsiniz. Bu program proxy olduğu için biraz hızınızda yavaşlama olabilir.

Ama hiç dert etmeyin çünkü bu kadar güvenliğin üst düzeyde olduğu programı kullanmak için bunlardan vazgeçmeniz gerekir. Tor Browser Bundle programını kullanarak işlerinizi güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca popüler windows işletim sistemlerini desteklediği gibi  Windows 8 sistemi ile de uyumludur.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Chrome
Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları..

Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Torch Browser
Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser).

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..

HTTrack Website Copier
İstediğiniz her hangi bir siteyi komple kopyalayıp yerel olarak bilgisayarınızda çalıştırabilecek..