Torrent Monster

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Torrent Monster 5.0.0Üretici: Goforsharing (Ücretsiz)Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde artık dosya paylaşımlarınız daha hızlı.

Süper Bir P2P Dosya Paylaşım Programı


Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan torrent monster sayesinde artık dosya paylaşımlarınız daha hızlı. 

Sürekli büyüyen Torrent ağlarından en hızlı ve en kolay dosya indirme programlarından biri olan Torrent Monster ile istediğiniz dosyalara kolaylıkla indirebiliyorsunuz.

Programın aratma özelliği oldukça gelişmiş yazdığınız dosya ismi tam olmasa bile en benzerlerini saniyeler içinde önünüze getirebiliyor. Torrent Monster 3.4 ün başka artısı son sürümü daha hızlı yüklemeler ve daha çok kaynak kütüphanesi , organizatör de dahil olmak üzere pek çok iyileştirme ve yeni özellikler ile piyasaya sürülmüş.

Torrent Monster son sürüm indir in  kaynakları karmaşık ağ yapıları arasından dosya indirmek ve dosyaları paylaşmak için Web sayfalarından veya diğer belgeler için  bant genişliği yönetimi  en iyi şekilde tasarlanmış ve  son sürümünde  bağlantı yönetimi optimize edilmiş bu özelliği sayesinde uzaktaki bilgisayarda ki dosyanın indirilme hızını dosyayı indirmeye başlamadan önce görebilmenizi sağlanmış.

Torrent Monster güvenilir, hızlı ve doğru görüntü, müzik, film, uygulamalar, belgeler kısacası tüm dijital dosyaları dünyadaki diğer p2p paylaşımı kullanan  kullanıcılar ile hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Program oldukça kullanışlı ve doğru sonuçlar veriyor ayrıca basit arayüzü ile menüler arasında kaybolmuyorsunuz Dosya paylaşımına meraklı olanlar için tavsiye edilir.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Performans geliştirmeleri. Turbo hızlı bağlantı.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

SugarSync Manager
SugarSync Manager sayesinde artık istediğiniz yerden 5 GB lik veri depolama alanınız internette..