Total Commander

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Total Commander 8.52aÜretici: Ghisler Software (Deneme Yazılımı)İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

Süper Dosya Yönettim Programı


İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

Total commander windows kullanıcıları için tasarlanmış alternatif bir dosya yönetme programı olarak  tasarlanmıştır. Klasik windows doya yöneticisine göre çok daha güçlü ve çok daha seçenekli olarak bireysel kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Çoklu dil desteği ile bu program sayesinde dosya arama, dosya karşılaştırma, klasör senkronizasyonu gibi özellikleri yanında , daha hızlı bitmap analiz arayüzü ve zip,rar ,tar, gz, cab, iso  gibi arşiv işlemlerini tek program altında yönetmenizi sağlar.

Ayrıca programın en güzel özelliklerinden biri ise FTP , HTTP proxy,web utility gibi bir çok uzak bağlantı seçenekleri ile web sayfası tasarımcıları için oldukça kolaylık sağlamakta bu komple paket sayesinde neredeyse tüm işlemlerinizi tek program üzerinden gerçekleştire biliyorsunuz.

Total Commander son sürüm indir tüm bu özellikleri sayesinde Windows ve diğer dosya yönetimi programlarından kendini ayırmayı başarmış ve kendini kanıtlamış bir programdır.

Total Commander Ultima Prime, total Commander (dosya yöneticisi) programının özelliklerini daha da arttırmak amacıyla çok çeşitli programların ve özel ayarları ile  uyumlu şekilde bir araya getirilerek oluşturulduğu mükemmel bir programdır.

Tüm bu özellikleri ile kesinlikle denenmeli ayrıca program windows 8 hariç diğer tüm windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışmakta olması programın kullanılma alanını oldukça genişletmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..

Awesome Duplicate Photo Finder
Awesome Duplicate Photo Finder, sayesinde bilgisayarınızda bulunan birden fazla sadece..