Total Network Inventory

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Total Network Inventory 3.2.4 Build 208Üretici: Softinventive Lab (Ücretsiz Deneme)


Total Network Inventory 3.2.4 Build 208 Ekran Görüntüsü

Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına kadar envanterini çıkarabilen güncel bir network analiz programı üstelik 60 gün deneme sürümü ile ücretsiz.

Yerel Ağ Envanter Programı


Total network Inventory her türlü ofis yada küçük ,orta yada büyük ölçekli firmaların ağ sistemlerinde kullanılabilecek çok kullanışlı bir ağ envanteri çıkarma programıdır.

Program oldukça kullanışlı ve etkin çözümler sunmakta IT yöneticileri için büyük kolaylıklar sağlayabilecek kapasitede bir yazılımdır. Yaptığımız incelemeler sonucunda program sayesinde yerel ağ üzerinde bulunan tüm bilgisayarların verilerini çıkartıp raporlama yapabiliyorsunuz.

Total Network Inventory güzel yanlarından biri ise bilgi topladığı bilgisayarlara herhangi bir çerez yada program yüklemeden tüm verileri alabiliyor olması . Programın kurulumunun ardından açılan Run Scan Wizard ile (tarama Sihirbazı Çalıştır) yerel ağımızdaki bilgisayarların taranması için beş adımlık bir yönlendirme tablosundan sonra kısa sürede tarama tamamlanıyor ve tarama sonuçlarını PDF, RTF, XLSX, Excel, CSV, HTML veya başlıca resim formatların a döküm olarak alabiliyor olmazın ileri ki zamanlarda ağınız da ki değişiklikleri de belirlemeniz için yardımcı olabiliyor.

Programın genel özelliklerinden bahsetmek gerekir ise:
program sayesinde ağ üzerindeki bilgisayarların MAC adreslerini,hangi çalışma gurubunda olduğu,IP adresi gibi genel bilgilerin yanında

Bilgisayarların kullandığı donanımlara CPU,RAM,Anakart,kullanıcıların network üzerindeki bant genişliği ,internet kullanımı ,Sabit Disk yada taşınabilir diskler hakkında geniş bilgi ,network adaptörü,multimedya aygıtlar gibi donanımlar hakkında geniş bilgiler verebiliyor.

Ayrıca yazılımsal anlamda da network üzerindeki bilgisayarlar hakkında bilgiler verebiliyor
Örneğin bilgisyar da yüklü olan işletim sitemi ,program files klasöründe kurulu olan programlar hakkında geniş bilgi,İşletim sistemi servis pack bilgisi,aktif olan çalışan programlar hakkında bilgi gibi özellikleri mevcut.

Program genel anlamda çok kullanışlı basit arayüzü ve etkin özellikleri ile IT yöneticileri için kesinlikle tavsiye edilir .

Kötü yanı ise deneme sürümünde sadece 25 bilgisayara kadar tarama yapabiliyor olmanız etkin kullanım için programı satın almanız gerekmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Total Network Inventory:
Video İzle Total Network Inventory:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

WirelessNetView
Kablosuz ağlar artık her yerde ancak kablosuz ağınıza kimler bağlanıyor şifreniz kimlerde tüm bu..