Total Video Converter Pro Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac Ses ve Video Format Dönüştürme Araçları Total Video Converter Pro Mac

Total Video Converter Pro Mac 3.9.9Üretici: eTinysoft (Deneme Yazılımı)150 den fazla video formatı ve 30 kat daha hızlı convert hızı ile kesinlikle kullanılması gereken güncel bir Mac için video format dönüştürme programı.

Video Convert Programı


Total video Converter Pro Mac bir Video convert programıdır .

Bu sürümünde  AVCHD, psp, iPod, iPhone, flv, dvd, vcd, PS3 formatları yanında daha bir çok video ve ses formatını desteklemekte. Total video Converter bu sürümünde güçlü medya dönüştürme motoru ile birçok video formatında ki dosyalarınızı istediğiniz yada popüler video formatlarına oldukça hızlı ve görüntüde bozulmaları önleyerek convert etmenizi sağlıyor.

Yüksek  indirilme sayısına bakılırsa birçok video convert programını geride bırakarak listemizin üst sıralarında yerini alıyor.

Total Video Converter Pro Mac ile bütün video dosyalarını ses dosyalarına çevirebilir, otomatik FLV dosyası indirme aracı ile dosya indirebilir, Video ve Ses senkronizasyonu için yeni seçenekleri olan program ile video dosyalarınızı gerçekten de çeşitli video formatların da dönüştürmek çok kolaylaşıyor.

Yaptığımız incelemeler sonucunda Total Video Converter Pro Mac bu versionu ile oldukça başarılı ve zaman kaybetmeden süratli bir şekilde çok güzel işler çıkarabileceğimizi gördük ve toplam da milyonlarca  kez indirilmesinin boşa olmadığını bizlere kanıtlıyor.

Desteklediği Giriş Video Formatlar:

Standart Video Formatları:
AVI, MP4, MPG, MPEG, WMV, ASF, RM, RMVB, TIVO, DPG, VOB, 3GP, 3G2, DAT, MOV, FLV, F4V, DVR-MS, MKV, MOD, TOD, AP3, AIF, DV, NUT, NSV, WebM, MXF, VRO, WTV, OGV, M4V 

HD Video Formatları:
MTS, TS, M2TS, TP, TRP,TOD, HD WMV, HD MKV, HD MOD, HD MOV, HD FLV.

Standart Ses Formatları:
MP3, M4A, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, APE, MKA, AU, AIFF, FLAC, M4B, M4R.

Desteklediği Çıkış Video Formatlar:

Ses Çıkış formatları: WAV, MP3, MP2, AAC, M4A, WMA, FLAC, AMR, AWB, OGG, MMF, AC3, AU

Video Çıkış Formatları:

MP4 Video (AVC), MP4 Video (Xvid), MP4 Video (MC), AVI, ASF, MOV, M4V, WMV, MKV, Xvid, DV, MPEG-1, NTSC, MPEG-1 PAL, MPEG-1 SECAM, MPEG-2 NTSC, MPEG-2 PAL, MPEG-2 SECAM, DVD-Video NTSC, DVD-Video PAL, DVD-Video SECAM, DivX, WebM

HD Video Formatları:
TS, TRP, HD AVI, HD MP4, HD MPG, HD WMV, HD MOV, HD Divx

Video ve ses arşivi olanlar için çok yararlı bir program olduğunu düşünüyoruz ve tavsiye listemize ekliyoruz. Bu kadar zengin bir format desteği olan programı Mac bilgisayarlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Switch Audio File Converter Mac
Mac işletim sistemlerinde kullanılabileceğiniz güncel ve çok sayıda ses formatını destekleyen..

Prism Video Converter Plus Mac
Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlada çalışabilen ve bir çok güncel video formatını..

HandBrake Mac
Mac bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz güncel bir DVD Rippleme programı olan HandBrake..