Trillian Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Trillian Mac 3.3Üretici: Cerulean Studios (Ücretsiz)Trillian Mac sürümü ile bütün sosyal ağ ve anlık mesajlaşma programları tek pencerede ve dolayısı ile bir hangi programı kullanma kararsızlığında da kurtulmuş olacaksınız.

Mac İçin Tek Uygulamada Sosyal Ağlar ve Anlık Mesajlaşma Programı


Trillian Mac ile tüm online chat programları ve sosyal ağların mesajlaşma özelliklerini tek noktaya toplayın.

Trillian WindowLive, Yahoo, MySpace, AIM, Email, Google Talk, Skype, ICQ, Tango, Jabber, IRC ve Bonjour gibi çevrim içi sohbet programlarındaki hesaplarınızı aynı anda tek pencerede toplayabilir ve hem bilgisayarınızı gereksiz yere yormanız hemde tüm arkadaşlarınız ile kolaylıkla iletişime geçmenizi salar.

Program ile anı zamanda Facebook, Twitter, Foursquare, LinkedIn, Flicker ve FriendFeed gibi sosyal ağlardaki hesaplarınızı da yine aynı pencerede toplayabilir ve tüm bu programların ve sosyal ağların özelliklerini bir arada kullanabilirsiniz.

Programın son versiyonu ile beraber gelen özellikler hem sesli, hem görüntülü ve hemde yazılı olarak mesajlaşma imkanı yanında tek pencerede kullanım kolaylığı ile programların özelliklerinden de ödün vermenize gerek kalmıyor.

Dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme sayısı rakiplerine nazaran nerede ise 10 kat daha fazla olması güncel görünümü kolay kullanımı ve eşsiz özellikleri ile sohbet tutkunlarının mutlaka sahip olması gereken ender programlardan biri olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Hemen hemen tüm sosyal ağ ve anlık mesajlaşma programını destekleyen  Trillian Mac sürümü ile sizde tüm uygulamalarınızı tek noktadan kontrol edebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Camfrog Video Chat Mac
Camfrog online ses ve video konferans yapabileceğiniz hem MAC hemde Windows versiyonları bulunan..

Openfire Mac
Openfire Mac versiyonu yerel ağ üzerinden mesajlaşma programıdır.

ICQ Mac
Mac Sürümü ile ICQ denemeye değer bir Chat Programı.

MorphVOX Pro Mac
Ses değiştirme konusunda oldukça yol kat etmiş olan MorphVOX Pro Mac bir çok sesli konuşma..

Skype Mac
Skype Windows platformuda yayın hayatına başlamış olsada daha sonraki dönemlerde tüm platformlara..

WhatsApp For Mac
WhatsApp Windows Masaüstü sürümünden sonra Mac Bilgisayarlar için olan sürümü de yayımlandı.