TuneUp Utilities 2014

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TuneUp Utilities 2014 9.17Üretici: TuneUp (Deneme Yazılımı)


TuneUp Utilities 2014 9.17 Ekran Görüntüsü

AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim sistemini ilk kurduğu günlerdeki gibi çalışmasını ister durur.

Bilgisayar Performans ve Hızını Yükseltme Programı


AVG PC tuneup eski adıyla TuneUp Utulities, hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim sistemini ilk kurduğu günlerdeki gibi çalışmasını ister durur.

Birçok yazımızda bahsettiğimiz gibi Windows işletim sistemi yapısı gereği uzun soluklu çalışmalarda yada büyük boyutlardaki programlarda he bir sorun hep bir yavaşlamalar yaşarız.

Tabi bu tip problemleri giderebilmek için daha Hızlı işlemci , daha iyi ana kart, daha hızlı disk yada daha fazla RAM  gibi donanımlar alarak bilgisayarımızı Upgrade ederek aşmaya çalışırız.

Tabii doğal olarak bu satın alımlar cebimizden ekstra paraların çıkması demek  peki bu işlemlerin hiç birini yapmadan bilgisayarımızı daha hızlı çalıştırmak mümkün değilmidir ?

Elbetteki mümkün işte tam bu noktada AVG PC TuneUp devreye girerek tüm bu masrafları yapmadan da bilgisayarınız hızını arttırabilirsiniz.

Genel hatları ile bahsetmek gerekir ise programın özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

  • ilk optimizasyon özelliği ile sisteminizin esas özelliklerini belirleyerek sistemin gerçekten ihtiyaç duyduğu programların sistem kaynaklarını kullanma önceliğini belirleyerek programlarınızın daha verimli çalışmasını sağlar .
  • Gerçek zamanlı optimizasyon özelliği ile pc nizin de kullandığınız CPU ,Ram,Disk gibi kaynakları otomatik optimize eder ve programlarınız daha süratli bir şekilde açılır ve işlem yapar.
  • Açılış programları yönetimi ile bilgisayarınızın açılışı esnasında otomatik olarak açılan programları kapatır ve gereksiz zaman kayıplarını önler ayrıca gereksiz program klasörlerini siler .
  • Kayıt defteri optimizasyonu sayesinde hatalı kayıtları düzeltir veya siler gereksiz kayıt dosyalarını yada anahtarsız yada kırık kayıt defteri parçalarını siler.
  • Bir şekilde silinmiş olan dosylarınızı (format değil) kurtarma özelliği ve ayrıca usb yada mobil cihazlardan silinen verileri de kurtarma imkanına sahip.
  • İşletim sisteminde zamanla oluşan hatalı kayıtları bulur düzeltir ve tekrarlanmalarına karşılık önlemler alır.
  • Hard disk üzerinde fiziksel olmayan bozuk alanları bulur ve düzeltir eğer düzeltilemeyecek durumda hasar yada fiziksel hasar oluşmuş ise disk yüzeyindeki o bölgeyi işaretleyerek sistemin o bölgeye kayıt yapmasını önler böylelikle olası veri kayıplarınızı önler.
  • Turbo mod özelliği ile sisteminizde geri planda çalışan gereksiz programları durdurarak aktif olarak kullandığınız programların sistem kaynaklarını daha fazla kullanmasını sağlayarak program hızlarını arttırır.

Tüm bu özellikleri ile ve nerede ise 5 milyon indirilme oranı ile program gerçekten de başarılı bir çalışma olmuş , bilgisayarınızı değiştirmeden evvel programı yükleyip test ederek yeni bir pc almanız yada almamanız konusunda yardımcı olabilecek bir program .

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- VLC player Tuning tanımları, GOM medya oynatıcı, IrfanView, WinRAR, PrimoPDF, WinZip, 7-Zip Geliştirilmiş - Birkaç Japonca dil yazı düzeltmeleri - Diğer küçük hata düzeltmeleri

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

Wise Care 365 Free
Daha temiz ve daha güvenli bir bilgisayar ve işletim sistemi için denemeye değer sürekli..