TVexe

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TVexe 6.0Üretici: TVexe (Ücretsiz)İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit TV yazılımı.

Ücretsiz TV Yayını İzleme Programı.


Tv internet üzerinden Tv izleme programlarının en popüler ve en stabil çalışanlarından biridir. Freeware ödüllü televizyon izleme programı, dünyanın dört bir yanından yapılan tv kanallarını bilgisayarınızdan izleyin. Tv kartı gerektirmeyen bu program 1600 kanal ile destek vermektedir150 ülkeden 60’dan fazla dil desteği ile farklı kanallarda gezinti yapın, magazin haberleri izleyin. Geniş bant internet trafiğini kullanarak sorunsuz televizyonun keyfini çıkartın.

Tasarımı ile şık bir görüntüye sahip bu program size bilgisayarda ilk defa televizyon izleme deneyimini sağlayacaktır. Sadece Tv kanalları ile kısıtlımı? Tabi ki de hayır Tv kanallarını izleyebildiğiniz gibi tüm radyo kanallarını da izleyebileceksiniz. Türk kanalları dahil olmak üzere birçok farklı ülkeninde TV kanallarını ücretsiz olarak izleyebileceğiniz güncel bir program olması özellikle tavsiye edebileceğimiz programlardan biri olmasını sağlamış.

Alanında birçok program geliştirilmiştir ancak hiçbiri bu kadar yüksek derecede performans ve bu kadar geniş kanal sunmamıştır. İşyerinizde bilgisayar var ancak televizyon yok, ama sizin en sevdiğiniz dizi başlayacak? Sevdiğiniz dizileri istediğiniz zaman bu program ile izleyebilirsiniz. Ayrıca sinema kanalları ,haber kanalları, spor kanalları, doğrudan satış kanalları, dini kanallar, çizgi filim gibi bir çok farklı kategoride tv kanalı bulmanızı sağlıyor.  Programın güzel özelliklerinden biri Windows Media ve Flash Video programları sayesinde ses ve görüntü desteği desteğini güçlendiriyor. Bunun yanında 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermesi programın yüksek bir kaliteye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

TV, temiz bir programdır ve herhangi bir casus yazılım  içermemektedirİndireceğiniz TV programı ücretsiz sürümdür.Programın Pro sürümü sınırsız faydalanabiliyorsunuz ve yetişkin kanalları, webcam kanalları ve uydu kanalları gibi exstra kanalları izlemenizi sağlayabiliyorsunuz.

Boş vakitlerinizde usanmadan, sıkılmadan, 1600 kanalı olan bir televizyon izleme programı ile zaman geçirebilirsiniz. Üstelik patronunuza yakalanma sorununuz da yok . İşlerinizle ilgileniyormuşsunuz hissi vererek bilgisayarınızdan televizyon izleyebilirsiniz. Şimdi programlarınızın arasına dev bir televizyon eklemek istiyorsanız indirebilirsiniz. Program MisroSoft işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır ve Windows xp ve sonrası için yayımlanımış bütün işletim sistemleri ile kullanabilirsiniz diyor ve kesinlikle denemenizde fayda var diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

VLC Media Player
Çok çeşitli video formatını destekleyen VLC Media Player 15 yıldan buyana gelmiş olan tecrübesi..