TweetDeck

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TweetDeck 3.9.1228Üretici: Twitter (Diğer)


TweetDeck 3.9.1228 Ekran Görüntüsü

Twitter tarafından yayımlanan sosyal ağ programı

Çoklu Sosyal Ağ Tek Noktada Toplama Programı


Tweetdeck sayesinde çoklu hesaplarınızı kolayca yönetebileceksiniz. Sosyal ağlar, son yılların internet fenomenlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Artık günümüzde büyük firmalar Twitter gibi sosyal ağlara bir hayli önem vermekte ve bu durum da sosyal ağ uzmanlığı gibi birçok yeni iş alanın doğmasına olanak sağlamıştır. Facebook, Twitter, Flicker  gibi sosyal paylaşım siteleri gündelik hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Özellikle de Twitter, futbol takımlarından tutun, ünlü sanatçılara, hatta birçok ülkenin yönetim kademesinde bulunan isimlerin kullandığı bir platform haline gelmiştir. 

Bilgisayarınızın başındayken Twitter üzerinde takip ettiğiniz kişilerin en son attıkları tweetlere, paylaştıkları resimlere ve çok daha fazlasına ulaşmak için TweetDeck programını indirebilirsiniz. TweetDeck, basit ara yüzü sayesinde, Twitter üzerinde takip ettiğiniz kişilerden en yeni güncellemeleri masa üstüne taşıyor.

Oldukça küçük boyuta sahip olan bu program, kullanışlılığıyla öne çıkmaktadır. Programda maalesef Türkçe dil seçeneği bulunmuyor ancak TweetDeck, basit ve kolaylıkla özelleştirilebilir tasarımı sayesinde bu sorunun üstesinden gelmenize olanak sağlayacaktır. Windows kullanıcıları arasında bir hayli popüler olan TweetDeck, aynı zamanda Anroid, İOS gibi diğer popüler işletim sistemlerini de desteklemektedir.


TweetDeck, Twitter üzerinde birden fazla hesabınız bulunuyorsa, bu hesaplarınızı rahatlıkla yönetmek için de kullanabilirsiniz. Tarayıcınız üzerinden iki veya daha fazla Twitter hesabını yönetmek zordur, sürekli giriş ve çıkışlar yapmanız gerekir. Ancak TweetDeck, bu sorunu ortadan kaldıracak ve sadece tek bir program penceresinden, tüm Twitter hesaplarınızı yönetmenize olanak sağlayacaktır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Facebook @Desktop
Ücretsiz bir masaüstü facebook chat programı olan bu yazılım sayesinde web sayfası açmadan..

Facebook Chat DeskTop
Facebook kullanıyorsunuz fakat sayfaya girmeden arkadaşlarınızla sohbet etmek mi istiyorsunuz .?

Free Instagram Downloader
Free Instagram Downloader, instagram üzerinde bir resim indirme programıdır.

Upload Rabbit for Facebook
Upload Rabbit for Facebook süper bir facebook yükleyici programıdır.

Facebook Chat IM
4 milyarın üzerinde üyesi bulunan facebook son yıllarda chat ile ilgili yeni eklentiler getirsede..

TwInbox
MS Outlook programına eklenebilen Twitter eklentisi, Bu eklenti ile istediğiniz anda Twitter..