Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
TypingMaster Son Sürüm İndir - Ücretsiz 10 Parmak Klavye Pratik Programı - Alindir

TypingMaster

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TypingMaster 10.1.1.849Üretici: TypingMaster (Ücretsiz)10 parmak klavye programı olan TypingMaster Pro Typing Tutor on parmak yazı yazmanızı sağlamakta.

10 Parmak Klavye Yazma Programı 


10 parmak klavye programı olan TypingMaster Pro Typing Tutor  on parmak yazı yazmanızı sağlamakta.

Kullanımı çok kolay bir program klavye türünü seçtikten sonra ekrandaki  resimli  yönergeleri kullanarak yazı yazmaya başlıyorsunuz zamanla daha hızlı yazmanız için yönergelerde hızlanıyor 5-6 ders sonrası yazı yazmanız hızlanmaya başlıyor ve artık on parmak klavye kullanabiliyorsunuz.

Arayüzün sağ tarafında 10 parmak yazarken ki hızınızı gösteren bir hız göstergesi de mevcut.

Windows Me, Windows 98, Windows 95, Windows 2000, Windows Vista, Windows XP, Windows NT sistemleri ile entegre bir şekilde çalıştığından dolayı sizlere kolaylık sağlayacağını düşünerek tercih listemize almış bulunuyoruz.

TypingMaster Pro Typing Tutor son sürüm indir oldukça başarılı ve güzel ara yüzü ile kullanılmaya değer ve 10 parmak yazmak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

En önemlisi ne kadar hızlı klavye kullanırsanız  işlerinizi o kadar hızlı bitirir ve kendinize daha çok zaman ayırabilir ya da ofisinizde daha fazla verimli çalışabilirsiniz ve zaman kazanabilirsiniz

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
CHM Decoder
CHM Decoder, chm dosyalarını html formatına dönüştüren güncel küçük bir yapıya sahip kompak bir..