Ultra Screen Saver Maker

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ultra Screen Saver Maker 3.3Üretici: Finalhit (Ücretsiz Deneme)Ultra Screen Saver Maker ile sadece bir dakika gibi bir süre içerisinde farklı efektler ile sunum hazırlamanız mümkün olacaktır.

Resim düzenleyici Ultra Screen Saver Maker


Sizlere sunulan programlar işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlamaktadır. Normal bir işlemi manuel olarak kendiniz yapmaya kalksanız oldukça fazla zaman harcarsınız ve profesyonel bir çalışma çıkmama ihtimali bulunmaktadır. Bu tanıtacağımız program ile kaliteli slaytları kolay bir şekilde hazırlamanız mümkün olacaktır. Ultra Screen Saver Maker ile sadece bir dakika gibi bir süre içerisinde farklı efektler ile sunum hazırlamanız mümkün olacaktır. Ayrıca bu sunumun arka planına müzikler de eklemeniz mümkün olmaktadır.

Ultra Screen Saver Maker ile işlemleri hızlandırmanız mümkün olmaktadır. İlk olarak ev kullanımı için oldukça tavsiye edilmektedir. Günümüzde artık teknoloji devamlı kullanılmaktadır. Evinizde sürekli açık olarak bilgisayar da ailenizin resimleri görülmesi oldukça hoş olacaktır. Eğer ki salonunuzda büyük ekran bir televizyonunuz var ve buna bilgisayara bağlıysa misafir geldiğinde ekranda bu tür gösterim oldukça iyi olacak. Ekran koruyucu hazırlama programı ile birçok uğraştan kurtulmanız mümkün olmaktadır. Program tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Kolay bir şekilde yer alacak resimleri seçtikten sonra animasyonları seçebiliyorsunuz. Arka fona istediğiniz mp3’ü yerleştirerek sunum yapmanız mümkün olmaktadır.

İşyerinizin vitrininde ürünlerinizi resim düzenleyici bu program ile hızlı bir şekilde hazırlayarak müşterilerinize sunum yapabilirsiniz. Bu hem vitrininizin daha hoş görülmesini hem de işleriniz de reklam yapmanıza etkili olacaktır. Ancak ne yazık ki program deneme sürümü ile sizlere sunulmaktadır. 30 gün boyunca tüm özelliklerini kullanmanız mümkün olmaktadır fakat daha sonra kullanmak isterseniz lisans almanız gerekecektir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Ultra Screen Saver Maker:
Video İzle Ultra Screen Saver Maker:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..