Unity Web Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Unity Web Player 5.3.4f1Üretici: OTEE (Ücretsiz)3 boyutlu web oyunları için tarayıcı eklentisi olan Unity Web Player ile tüm 3D oyunları web üzerinden oynayın.

3 Boyutlu Web Oyunları İçin Eklenti


Unity Web Player, web üzerinden oynanan 3 boyutlu oyunları daha kaliteli bir şekilde oynamanızı sağlayan güncel bir eklentidir. Bilgisayar gündelik hayatımızda yada iş hayatımızda kullandığımız önemli bir makine halini almasının yanında aynı zamanda güncel ve çok vakit harcadığımız bir eğlence aracıdır. Bu makineler ile sosyal ağlara katılım aracı, müzik seti yada bir sinema salonu gibi kullanmamızın dışında aynı zamanda bir oyun konsolu niteliğini de taşımaktadır.

Bilgisayar oyunları artık DVD lerden web üzerine taşınmaya başlandı, birçok üretici artık oyunlarını web platformlarına taşımaya başladı bu oyunların içerisinde tabii ki 3 boyutlu oyunlarda yerlerini yavaş yavaş almaya başladılar. Peki bu tip oyunları oynamak için bilgisayarlarımızda bir kaç eklenti olması gerekmektedir. Bunlardan biri milyarlarca bilgisayara yüklenmiş olan player indir" href="https://www.alindir.com/adobe-flash-player-son-surum-indir/" target="_blank" data-mce-href="https://www.alindir.com/adobe-flash-player-son-surum-indir/">Adobe Flash Player veya Player indir" href="https://www.alindir.com/adobe-shockwave-player-son-surum-indir/" target="_blank" data-mce-href="https://www.alindir.com/adobe-shockwave-player-son-surum-indir/">Adobe Shockwave gibi eklentilerdir. Ancak bu eklentilerin arasına son yıllarda hızlı bir giriş yapan unity Web Player de rakiplerini yakında takip etmektedir.

 Firefox, Internet Explorer, Chrome, Safari ve Opera gibi birçok web tarayıcıya tam destek veren Unity Web Player son sürüm indir birçok yönden artıları ile rakiplerini geride bırakmayı başarmaktadır. 3 boyutlu oyunları web üzerinden zengin grafikler ile oynamanıza imkan veren bu eklenti sayesinde web üzerinde 3 boyutlu oyun oynamayı bir ızdırap olamktan çıkarmaktadır dersek çok da yanılmış sayılmayız. 3 boyutlu oyunların yüksek grafik işlemelerini bu eklenti sayesinde çok hızlı ve daha akıcı bir hale getirebilirsiniz. Unity sistemi 2 ve 3 boyutlu oyunları geliştirilmesini sağlayan bir sistemdir ve son zamanlarda unitiy ile geliştirilmiş olan oyunların yüksek oranda arttığını düşünür isek bilgisayarınızda bu eklentinin olması gerektiğini söylemeden geçmeyelim.

Eklenti oldukça küçük bir yapıya sahiptir ve bilgisayarınıza bir kere kurduğunuzda sonradan yapılan bütün güncellemeleri kendiliğinden otomatik olarak yapacağından dolayı programı manuel olarak güncelleme derdin den de kurtulmuş oluyorsunuz. Web üzerinden 3D oyun meraklılarının kaçırmayacağını düşündüğümüz bu eklenti ile keyifli zaman geçireceğinizi umarak sistemimizdeki yerini gönül rahatlığı ile veriyoruz. Eklenti Windows 7 ve sonrasındaki bürün işlerim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player Internet Explorer ve diğer Browserler için geliştirilmiş bir video, animasyon..

Adblock For Chrome
Google Chrome için kodlanmış bir reklam engelleme programı daha doğrusu Google Chrome Web..

Microsoft Silverlight
Silverlight, WPF işlevli görsel uygulamalar tekniğiyle video ve ses ile ilgili tüm uygulamaların..

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan..

Java RunTime Environment  Ekran Görüntüsü Java RunTime Environment
Java hem internette hemde lokal bilgisayarlarda kullanılan bir eklentidir ve bu eklenti olmadan..

Google Toolbar
İnternet Explorer de daha hızlı olarak google a ulaşabileceğiniz arama çubuğu ve yan eklentileri..