Universal Document Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows İş Programları PDF Programları Universal Document Converter
Universal Document Converter 6.6 Ekran Görüntüsü

Universal Document Converter 6.6Üretici: fCoder Group (Deneme Yazılımı)


Universal Document Converter 6.6 Ekran Görüntüsü

Her türlü doküman veya resim dosyanızı PDF formatına çevirebilen üniversal pdf dönüştürücüsü.

Dokuman Dosyalarınızı İstediğiniz Formata Dönüştürün


Universal Document Converter adında anlaşılacağı gibi genel olarak kullanılan bir doküman dönüştürücüdür. Yazılı belgelerinizi Universal Document Converter ile farklı belge formatlarına çeviri programı olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Basit ama çok işlevli olarak bilinen program uyguladığı işlemler ile kullanıcılara avantajlar sağlayabiliyor. Yapılan çalışmaları yazdırmadan istediğimiz dosya formatına dönüştürebiliyoruz. Başlıca dönüştürdüğü formatlar BMP, DCX, GIF, JPEG, TIFF ve PCX gibi formatlara kayıtlar yapabiliyor. Office programlarının sunumlarını seçtiğiniz dosya biçimlerine kolaylıkla hızlı bir şekilde dönüştürebilir.

Universal Document Converter Windows xp ve üstü işletim sistemi gereksinimleri bulunan bu programın maalesef henüz Türkçe dil desteği mevcut değil. Herhangi bir dosyayı yazıcı ile yazdırıyormuşuz gibi yazdırarak istediğimiz formata dönüşümünü sağlayabiliriz. Teknolojisi ile çoklu bir şekilde tüm raporları seçilen biçimlere dönüştürebilir. Çok amaçlı kullanılabilecek olan bu program sürekli yeni güncellemeler ile kullanıcıların istekleri programa entegre edilmektedir. Alanında en kaliteli programlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa bu programın boş yere harcanan vakitle üretildiğini düşünmemizi engellemiş oluruz.

AutoDesk ve AutoCad Çizimlerini de sanal yazıcı sayesinde istenilen formatlara çevirebiliyor. Programın yapılan işlemlerin en pratik yolu yapması kullanıcılarını memnun edebileceğini düşünebiliriz. Program kullanıcı dostu bir arayüze sahip Türkçe dil desteği olmamasına rağmen oldukça basit dizayn edildiğinden dolayı programı kullanmakta zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Rakiplerine nazaran oldukça hızlı çalışan programı denemenizde fayda olacağını düşünmekteyiz diyoruz ve listemizdeki yerini veriyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.