USBFlashCopy

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

USBFlashCopy 1.11Üretici: Usbflashcopy (Ücretsiz)


USBFlashCopy 1.11 Ekran Görüntüsü

USB bellekler hayatımıza girdiğinden beri kolay veri taşıma adına en çok kullandığımız cihazlardan biri oldu. Bu cihazları otomatik yedeklemek için USBFlashCopy kullanabilirsiniz.

USB Bellek Yedekleme Programı


USBFlashCopy ile  belleklerinizi yedekleyebileceksiniz. Bilgisayar dünyasında depolama birimlerinin önemi büyüktür. Depolama birimlerinin yaygınlaşması ve fiyatlarının ucuzlaması ile birlikte eski tarz cd ve dvd lere dosya depolama dönemi sona ermiştir.

Harici diskler, flaş bellekler ve çok daha fazlası sayesinde, arşivlerimizi yanımızda taşıyabiliyor, dilediğimiz an arşivlerimize ulaşabiliyoruz. CD ve DVD'lerden sonra harici birimlerin yaygınlaşmasının olumsuz etkileri de bulunmaktadır. Son birkaç yıla bakıldığında, taşınabilir birimlere yönelik virüs sayısında önemli bir artış gözükmektedir.

Taşınabilir belleklere bulaşan virüsler, bilgisayarlara bulaşan virüslere kıyasla size çok daha fazla zarar verir. Çünkü taşınabilir birimlerde bilgisayarınıza oranla çok daha fazla önemli belge olacağı için, olası bir virüs bulaşma durumunda tüm dosyalarınıza elveda demeniz gerekebilir.
Böyle bir sorunla karşılaşmamak için pek çok çözüm bulunmaktadır. İlk olarak bilgisayarınıza sağlam bir güvenlik yazılımı kurmalı, daha sonra ise USBFlashCopy gibi USB belleklerinizin yedeğiniz alan programlar kullanmalısınız.  USBFlashCopy, siz, belleğinizi bilgisayarınıza taktığınız andan itibaren otomatik olarak belleğinizdeki dosyaları bilgisayarınızdaki güvenli bir klasöre kopyalar.

Son derece sessiz bir yapıyla çalışan USBFlashCopy, USB belleklerinizle yapacağınız işlemlerin aksamasına neden olmadan, başka bir deyişle, siz USB belleğinizi kullanırken, arka planda önemli dosyaları yedekleyecek ve böylelikle USB belleğinize olası bir virüs bulaşması durumunda hemen bilgisayarınızda bulunan yedeği kullanabileceksiniz. İngilizce dil desteği ile birlikte gelen USBFlashCopy ile usb belleklerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..