vCard Wizard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

vCard Wizard 4.10.0196Üretici: 4Team Corporation (Ücretsiz)


vCard Wizard 4.10.0196 Ekran Görüntüsü

Outlook kontak kişi listenizdeki kişilerin bilgilerini diğer mail programlarına uygun olarak eklemenizi sağlayan vCard Sihirbazı olan vCard Wizard güncel bir yazılım.

Outlook Kişi Bilgileri Konvert Programı 

vCard Wizard, outlook programında kullanılan vCard İletişim bilgilerini kolaylıkla dönüştürebilmeniz için tasarlanmış  kullanımı kolay bir programdır.
Program sayesinde Vcard bilgilerini Gmail, Android, iCloud, iPhone / iPad veya başka bir Microsoft Outlook programına kişileri yedeklemek için sadece birkaç tıklama ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Alanında en verimli vCard dönüştürücü programlardan biri olan 
vCard Wizard,  vcf dönüştürücü program olarak da kullanılabilir. Microsoft Outlook kullanıyorsanız, muhtemelen bir vCard dosyasına bir seferde sadece bir kişiyi kartını dönüştürmenize izin verdiğini biliyorsunuzdur. 

Fakat vCard Wizard ile listenizdeki kişi kartlarının tamamını yada seçilmiş kişi kartlarını tek seferde dönüştürebilmektedir.  Programla ayrıca Gmail Kişiler, Google Kişiler, iCloud Rehber, Microsoft Outlook Kişileri, Office365 veya Microsoft Exchange kişileri ve CSV, vCard veya .vcf dosyaları gibi birden fazla kaynaktan, kişisel bilgileri transfer edebilir hepsini tek kaynak haline getirebilirsiniz. 
Programın bir diğer özelliği ise iletişim seçimi iletişim kutusu kullanarak kişi listenizi sıralayabilir veya filtre edebilirsiniz.  Program ile  aynı zamanda vCard Sihirbazı kullanarak iPhone Android veya Android'den kişileri aktarabilirsiniz. Bu iPhone, Android veya Outlook kişileri dışa aktarma işlemi sadece birkaç sabiye sürer. 

CSV, vCard .vcf gibi dosyalarınızı dönüştürebilir ve arkadaşlarınızla paylaşmak üzere bir e-posta eki olarak gönderebilirsiniz.
Ayrıca program ile kolay  arama ile, kaynak veya kaynak gruplarını çeşitli kriterlere göre düzenleyebilirsiniz. Bir önemli özelliği de söylemek gerekir ise dublicate yani aynı içeriğe sahip kişileri bulabilir ve silebilirsiniz. Programın kurumsal müşterilerinden birkaç örnek vermek gerekir ise Microsoft Dynamics CRM, Salesforce, LinkedIn, Anket Monkey firmaları diyebiliriz.
Ayrıca programın Yahoo, Hotmail, Facebook, Twitter, AT & T adres defteri ve diğer iletişim kaynakları gibi ek kişisel kullanım kaynaklarında da kullanabilirsiniz. Microsoft Outlook yüklü olmadan vCard Sihirbazı İletişim Converter kullanabilirsiniz. Microsoft Outlook 2016 ve önceki tüm sürümleri yanı sıra Windows 10 dahil tüm Windows sürümlerini destek vermektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle vCard Wizard:
Video İzle vCard Wizard:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotel Management System
Hotel Management System bir otel yönetim programıdır.

Batch PPTX to PPT Converter
Office 207 den sonra PPTX dosya uzantısı ortaya çıkmıştır officenin eski sürümleri ile bu..

Apache OpenOffice
Açık kaynaklı alternatif bir office benzeri program olan Apache Open Office i kullanabilirsiniz.

PhraseExpress
Kullanışlı ve ücretsiz bir metin editör programı olarak Phareseexpress metin yazma işlerinizi..

OfficeFIX
Her türlü office belgesini kurtarma özelliğine sahip olan program en çok kullanılan office..

Bytescout XLS Viewer
Bytescout XLS Viewer, işte size tamamen ücretsiz bir excel dosyası görüntüleme programı.