VidMasta

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

VidMasta 22.6Üretici: ALGwares (Ücretsiz)VidMasta güncel film ve özellikle TV dizileri hakkında bilgiler edinebileceğiniz kullanımı kolay bir windows uygulamasıdır.

VidMasta Film ve TV Show Detay Ve indirme Programı

VidMasta nedir ? çok güncel ve az bilinen yada çok bilinen Film, Dizi ve TV Showları hakkında detaylı bilgileri ekranınıza getirebilen güzel ve güncel bir Windows uygulamasıdır.

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra yapmanız gereken programın kurulum adımlarını takip etmek ve programın kurulumunu tamamlamaktır. Ayrıca VidMasta ile birçok dizi veya filmleri yada tv programlarını 720p ve 1080p kalitelerinde bilgisayarınıza birkaç tık ile indirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz video veya filmi bilgisayarınıza indirmeden online olarak da programın üzerinden direkt olarak izleyebilirsiniz.

Türk kullanıcılar için sorun Türkçe dublaj film indirme  yada dizileri bulamayabilirsiniz ama filmlerin yada dizilerin altyazılarını bularak bu sorunuda çözebilirsiniz. Üstelik alt yazıları program üzerinden de arayabilirsiniz.

Peki VidMasta nasıl kullanılır

Programın ana ekranın da Populer Movies ve Populer TV Shows adında 2 ana ikon bulabilirsiniz bu iki ikondan hızlı arama yapabilirsiniz.
Yada Title Kısmına aradığınız içeriğin adını yada içinde geçen bir yada birkaç kelimeyi yazmanız ardından ilgili ayrıntılar ana ekranda sıralanıyor.

Kullanımı kolay ve oldukça detaylı bilgiler veren WidMasta android yada iOS sürümlerine sahip değil ancak Mac ve Lunix versiyonları yayımlanmış durumda.

Tüm bu özellikleri ile kullanmaktan büyük haz duyacağınız bir yazılım olarak listemizdeki yerini alıyor.


Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- Aynı anda hem film hemde dizi ve TV show araya bilme özelliği. - Çeşitli hatalar düzeltildi. - Arama motoru geliştirildi.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
internet Download Manager
internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet..

DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

Free Download Manager
Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

EagleGet
Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları..