Virtual Audio Cable

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Virtual Audio Cable 4.15Üretici: Eugene Muzychenko (Ücretsiz Deneme)


Virtual Audio Cable 4.15 Ekran Görüntüsü

Streaming Audio Software tarafından harika bir yazılım geliştirilmiş. Bu yazılım sayesinde artık ses kartının ağırlığından ve masrafından kurtularak çok kolay bir şekilde aynı işlevi yapabileceksiniz.

Ses Kartı İşlevi Gören Program


Profesyonel anlamda ses düzenleme ve ses kayıt işi ile uğraşanların bir takım ekipmanlar kullanmaları gerekir. Ses kartı bu tarz ekipmanlardan birisidir. Ses kartsız bir kayıt çok kalitesiz olacağı gibi profesyoneller tarafından tavsiye edilmez. Ancak ses kartları çok pahalı ekipmanlardır. Ayrıca her zaman yanımızda ses kartı taşımamız mümkün değildir. Bu yüzden Streaming audio Software tarafından harika bir yazılım geliştirilmiş. Bu yazılım sayesinde artık ses kartının ağırlığından ve masrafından kurtularak çok kolay bir şekilde aynı işlevi yapabileceksiniz.

Virtual Audio Cable sayesinde artık ses kartına ihtiyacınız olmadan sanki ses kartınız varmış gibi aynı kalitede kayıt yapabileceksiniz. Ses kartlarının bir girişi birde çıkışı bulunur. Ses dalgaları bir taraftan girer dalgalar ses kartı tarafından daha kaliteli hale getirilip çıkışa verilir. Yani ses kartı ses kaydını daha kaliteli ve daha pürüzsüz bir hale getirmek için kullanılır. 

Virtual Audio Cable, kolay kurulumu ve kullanımı olan harika bir programdır bu program sayesinde artık ses kartı masrafından kurtulacaksınız. Ayrıca yanınızda her zaman bulundurabileceğiniz bir program olan Virtual Audio Cable sayesinde ses kayıtlarınız daha pürüzsüz, daha kaliteli. Bu program sayesinde profesyonel tüm kayıtlarınızı çekinmeden ve korkmadan yapabilirsiniz. Eminiz ki bu program ses kartının yaptığı işlevi aratmayacak.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..