Virtual DJ Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Virtual DJ Mac 8.1 Build 2770Üretici: Atomix Productions (Ücretsiz)


Virtual DJ Mac 8.1 Build 2770 Ekran Görüntüsü

Mac işletim sistemleri için de bir sürümü bulunan Virtual DJ ile profesyonel kayıtlar yapabilirsiniz. Esas olarak ses işleme teknolojisi olarak mac bilgisayarları daha uygun ve daha kullanışlı diyebiliriz. Dolayısı ile Virtual DJ programını Mac bilg

Virtual DJ Mac Sürümü


Virtual DJ  Mac, DJ mix programıdır, Çok kullanışlı ve kafa karıştırmayacak şekilde tasarlanmış kullanıcı dostu VDJ ile ses dosyalarınızı video dosyalar ile mixleyebilir ortaya değişik müzikli videolar çıkarabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar yardımı ile DJ işi bile yapabilecek kadar gelişmiş bir yazılımdır.

DJ skinlerinden bazıları Pioneer, Numark, Hercules, Denon, Gemini, Vestax  gibi markaların arayüzlerini bulabilirsiniz.  VirtualDJ ayrıca son sürümünde kullanılan özel ses motoru ile çok daha net ses alabiliyorsunuz , değiştirilebilir skinler sayesinde binlerce değişik skin internetten indirebilirsiniz. DJ işlerine meraklı olanların en çok tercih ettikleri program sayesinde iki parçayı aynı anda çalabilme yada parçalar arasında geçiş yapabilme veya iki parçayı karışık olarak çalabilme özelliklerini bir arada bulabileceğiniz program ayrıca müzik kayıdı yapabilme özelliğine de sahip.

Toplam indirilme sayısı 100 milyonun üzerinde olması, kolay kullanımı, tüm fonksiyonlarına tek panelden ulaşabilme , kafa karıştırmayan yapısı ile DJ programları arasında açık ara lider olan program kesinlikle tavsiye edilir. 

Uzun süredir beklenen Virtual DJ Mac 8 ile yayımlandı. 3 yıldır süren uzun çalışmalardan sonra yeni bir ses işleme motoru üzerine kurulan program yüksek seviyeli mixlerde daha iyi performasn sağlamaktadır. Yeni geliştirilen motor sayesinde sonraki versiyonlarda daha yüksek oranda işleme ve daha kaliteli mixler elde edeceğinizden eminiz.

Mac bilgisayaralarında kesinlikle kullanılması gereken bir program olarak listemizdeki yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Express Scribe Mac
Mac bilgisayarlarda kullanabileceğiniz ses kayıt ve yazım uygulaması.

Ableton Live Mac
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Audacity Mac
Mac için Audacity ücretsiz bir ses kayıt ve düzenleme programıdır.