Virtual WiFi Router

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Virtual WiFi Router 3.0.1.1Üretici: Virtual WiFi Router (Ücretsiz)Sanal olarak kablosuz ağ bağlantı noktası oluşturma programı.

Not: Virtual WiFi Router Google tarafından zararlı yazılımlar kategorisine alındığından dolayı indirme linki sitemizden kaldırılmıştır.

Alternatif olarak :


mHotspot  deneyebilirsiniz.


Sanal Kablosuz Bağlantı Noktası


Virtual Wi-Fi router bir sanal network bağlantı programıdır ve kablo ile bilgisayarınıza gelen interneti bağlantısını kablosuz ağa dönüştürebilirsiniz. Sanal kablosuz modem adını da verebileceğimiz bu program sayesinde laptopunuza kablo ile ulaşan internet bağlantısını Wifi bağlantısına dönüştürerek. Cep telefonlarınız ile yada diğer bilgisayar yada leptop larınızı a internetinizi paylaşabilirsiniz ve kullanıma başlayabilirsiniz. Geliştiriciler her geçen gün yeni programlar yazarak insanların hayatlarını daha da kolaylaştırmaya sebep oluyorlar. Açık kaynak kodları ile yazılan bu programın özellikleri kullanıcılarını tatmin edecek kadar kullanışlı bir programdır diyebiliriz. Programın ayarlar menüsünden oluşturacağınız kablosuz bağlantıya şifre belirleyebilirsiniz bu sayede kablosuz bağlantıya erişim hakkı sadece sizde olur. Böylelikle tanımadığınız yada bilmediğiğiniz kişilerin sizin bağlantınızı kullanmalarına izin vermemiş oluyorsunuz.

Virtual Wi-Fi router adı verilen programın üretici firması Hywee Technology adında ki bir firma olup. Kullanımı ve işleyiş konusunda kullanıcısına kolaylık sağlayan program akıllı cep telefonları ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlamasından itibaren programın daha fazla kullanıcılara ulaştığını gözlemlemiş bulunmaktayız. İnsanlar normal kablolu ağlarını telefonlarına bağlayamadıkları konusunda şikâyetlerini dile getirmeden, firma ihtiyaç duyulacağını düşünerek bu ürünü piyasaya sürmüştür. Arayüz olarak fazla detaya girmeyen geliştiriciler önemli olan programın işleyişi olduğunu kalitesiyle ve performansıyla kullanıcılarına ispatlamıştır. Geriye sadece bu programı bilgisayarımıza indirmek ve ihtiyaç duyulan cihazımızda kablosuz bir şekilde kullanabiliriz. Kullanım kolaylığı sayesinde oldukça kullanıcı dostu bir program ve butonlar ile kafanızı karıştırmıyor.

Genel Özellikleri:

LepTop wifi aygıtını bağlantı noktasına dönüştürme.

- Birden çok kişinin bağlanma özelliği

- Kolay kullanım ve basit arayüz.

- Bağlantı noktasına şifre atayabilme.

Programın Türkçe dil desteği yok ancak bu desteğede çok ihtiyacınız yok zira program küçük ve basit kullanımı ile göz dolduruyor.

Windows işletim sistemlerinin nerede ise tamamına destek vermesi de progarmın kullanım yelpazesini arttırmış diyor ve evinizde kablolu internetiniz var ve internetinizi diğer arkadaşlarınız ile paylaşmak istiyorsanız program tam size göre.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..