VirtualLab Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

VirtualLab Mac 4.0.27Üretici: BinaryBiz Data Recovery (Deneme Yazılımı)


VirtualLab Mac 4.0.27 Ekran Görüntüsü

VirtualLab Mac ile artık veri mac bilgisayarlarınızdan da veri kurtarabileceksiniz.

Veri Kurtarma Programı


VirtualLab Mac ile artık veri mac bilgisayarlarınızdan da veri kurtarabileceksiniz.

Program sayesinde artık verileriniz asla kaybolmayacak silinse bile geri alabileceksiniz , birçok veri kurtarma programının kullandığı veri kurtarama motoru yanında benzer programların teknolojilerinden esinlenerek üretilen VirtualLab tüm Mac OSX 10.4 sürüm ve sonrasındaki bütün MAX OSX sürümleri  sürümleri ile uyumlu çalışmaktadır.

VirtualLab Mac,  Mac HFS/HFS+, Ext2FS,NTFS formatlı  sabit ,usb,Flash ,CF ,SD Micro SD , Disk teknolojilerinde kullanılabiliyor . Program sadece silinmiş dosyaları değil format atılmış yada partition u bozulmuş disklerde ki verileri de kurtarabilmekle beraber CD/DVD , Raid gibi disklerden de veri kurtarabilme imkanına sahip olacaksınız.

Programın ara yüzünün çok başarılı olduğunuz söyleyebiliriz ikonlar renkli ve oldukça büyük bir şekilde tasarlanmış , bu şekilde tasarlandığı için kullanıcılar ne yapacaklarını hiç zorlanmadan yapabiliyorlar ayrıca ikonlar üzerindeki resimler yapılacak işlerin de işlevselliğini hat safhada kullanışlı olmasını sağlamış.

Sonuç olarak başarılı ve kullanışlı bir program olduğundan tavsiye edebileceğimiz güzel programlar arasına girmeyi başarıyor. MAC tasarımına uygun tasarımı ve özellikle  milyonların üzerinde indirilme başarısı ile kendini kanıtlamış bir program olarak tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Beyond Compare Mac
Mac bilgisayarlarda kullanabileceğiniz güncel bir dosya karşılaştırma ve eşleştirme programı.

Easeus Data Recovery Wizard Mac
Mac işletim sistemlerinde de kullanabileceğiniz güncel bir data kurtarma programı deneme sürümü..