VPN Unlimited

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

VPN Unlimited 3.3Üretici: KeepSolid (Ücretsiz)Son yıllarda ülkemizde ve dünyada bir çok web sitesine erişim engeli ile karşılaşmaktayız ve ayrıca güvenlik sorunları gibi problemleri kökten çözebileceğiniz bir yazılım.

Yasaklı Site Erişimi ve Güvenlik Yazılımı

VPN Unlimited, alternatifleri ile kıyaslandığında oldukça başarılı ve güvenlik konusunda oldukça üst seviyede bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz. 

İnternet hayatımıza girdiğinden bu yana çeşitli güvenlik sorunları ile karşılaşmışızdır. Özellikle internet korsanlarına karşı internet'e giriş yaparken proxy ayarlarınızı değiştirerek güvenli bir internet çıkışı sağlayabilirsiniz. VPN Unlimited ile aynı zaman da engellenmiş sitelere de kolaylıkla giriş yapmanızı sağlamakta. Tüm bu özellikleri VPN servisleri sayesinde internet çıkışınızı dünyanın çeşitli bölgelerindeki sunuculara yönlendirerek internet bağlantınızı güvenlik altına alabilirsiniz.

Program alternatiflerine göre bir miktar daha hızlı diyebiliriz, ayrıca gezintileriniz sırasında internet bağlantınızın dünyanın farklı bölgelerinden bağlanarak güvenliğinizi sağladığının farkına dahi varamayacaksınız. ilk çıkan VPN programlarından oldukça farklı ve kullanımı oldukça farklı diyebiliriz. 
Program ile internet üzerinde gezerken farklı IP ler üzerin de bağlandığınız için otomatik olarak kimlik hırsızlıklarını da önlemiş oluyorsunuz.

Kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu arayüzü vede en çok kullanılan Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu olduğu için tercih edebileceğiniz güncel bir VPN yazılımı olarak listemize giriyor.

 

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..