VSDC Free Video Editor

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

VSDC Free Video Editor 5.1.2.567Üretici: Flash-Integro (Ücretsiz)


VSDC Free Video Editor 5.1.2.567 Ekran Görüntüsü

Windows 10 desteği de bulunan güncel bir video düzenleme programı denemekte fayda var.

Ücretsiz video Düzenleme Programı


VSDC Free Video Editor, güncel bir video düzenleme ve videolarınız üzerinde montaj yapabileceğiniz ve efekt ekleyebileceğiniz güncel bir programdır. Akıllı telefonların ve gelişmiş mobil cihazların yaygınlaştığı son yıllarda artık video çekmek yada resim çekmek hiç sorun değil. Hal böyle olunca elimizde yüzlerce video dosyası otomatik olarak elimizde bulunuyor. Dolayısı ile bu videoların bir süre sonra düzenlenmesi yada montajlanması gibi birçok gereksinimleri ortaya çıkıyor.

Peki bu tip işleri yapmanın kolay ve hızlı bir yolu yokmudur ? işte bu noktada VSDC Free Video Editor son sürüm indir devreye giriyor. Programın etkin araçları ile video dosyalarınızı istediğiniz gibi kırpabilir efektler ekleyebilir veya başka videolar ekleyerek videolarınıza montajlar yapabilirsiniz. Programın renk düzeltme, nesne şekillendirmesi, nesne filtreleri ve geçiş efektleri gibi farklı efektlere sahip aynı zamanda AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV gibi video formatlarını desteklemektedir. Ses formatı olarak MP3, WAV, WMA, FLAC, PCM, OGG, AAC, M4A, AMR gibi formatları desteklemektedir.

Programın sadece video değil BMP, JPG, PNG, PSD, ICO, TIFF gibi resim formatlarını da destekliyor ve VSDC Free Video Edito ile resim dosyalarınızı da video olarak kayıt edebilir ve çeşitli sunum dosyaları da oluşturabilirsiniz. Programın diğer bir özelliği ise aynı anda iki videoyu aynı anda tek ekrana ekleyerek değişik motifler işleyebilirsiniz. Sonuç olark oldukça güzel ve ücretsiz bir yazılım olarak kullanabileceğiniz ender programlardan biri diyebiliriz.

Ayrıca programın bir başka özelliği ise hazırladığınız video dosyaları direkt olarak DC veya DVD ye direkt olarak programın kendi menüsünden yazdırabilirsiniz. Tabii ki program Windows 2000 sonrası için yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır diyoruz ve video işleri ile özellikle ilgilenenlerin kesinlikle denemesinde fayda var üstelik kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması da cabasıdır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..