VueMinder Lite

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

VueMinder Lite 2016.07Üretici: VueSoft (Ücretsiz)


VueMinder Lite 2016.07 Ekran Görüntüsü

İşlerinizi doğru bir sırada, belirli saatlerde gerçekleştirmek istiyorsanız VueMinder Lite programı size yardımcı olacaktır.

Planlama/Takvim Programı


Günlük hayatta sahip olduğunuz işleri, tam zamanında gerçekleştirmek ve doğru bir sıraya koymak isteyebilirsiniz. Özellikle bilgisayar ortamında sıkça çalışıyorsanız bunu bilgisayar ile yapmanız size avantaj sağlayacaktır. Windows'un kendisine özel takvim , not programları mevcuttur. Fakat işlevsellik olarak hem doğru çalışmıyor hem de sizin zamanınızı alıyor. İşlerinizi doğru bir sırada, belirli saatlerde gerçekleştirmek istiyorsanız VueMinder Lite programı size yardımcı olacaktır. Bu program sayesinde unutabileceğiniz işleri görev zamanlaması sayesinde hatırlayabilirsiniz. USB disklerinizde de sorunsuz bir şekilde , kurulum gerektirmeden çalışmaktadır. Yapacağınız ayarlamalar,takvimsel uygulamalar ve zamanlamaları kaybetmeden USB disklerinizde de kolayca kullanabilirsiniz.

VueMinder Lite ücretsiz programının arayüzü oldukça kullanışlı ve şıktır. Sade ve şık olmasının yanı sıra birçok eklenti ile de kolaylık sunuyor. Takvim , saat , not gibi tüm detayları ayarlamanıza yardımcı oluyor. Tüm ekranı kaplama özelliği ile iki monitör kullananlar için vazgeçilmez oluyor. VueMinder Lite son sürüm indir programı ile bir etkinlik oluşturacağınız zaman, tarihinden yer bilgisine kadar birçok özelliği girebiliyorsunuz.

Etkinliklerinizi isterseniz HTML formatına dönüştürün, isterseniz de yazdırma seçeneği ile yazdırıp başkalarına gönderebilirsiniz. Programda yer alan bilgilerinizi belirli bir zamana bölerek günlük, haftalık , aylık ya da yıllık gösterimler sunabilirsiniz. Program Google Takvim gibi birçok eklentiyle de uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu sayede başka bir programa geçişlerde sıkıntı yaşamayacaksınız. Gelişmiş algoritmaları sayesinde aramak istediğiniz etkinliği, kısa sürede bulabilir değiştirebilir hatta silebilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Evernote
Günlük iş yada özel hayatınızdaki işlerinizi planlayabilmek için çeşitli yerlere not..

Visual TimeAnalyzer for time tracking
Visual TimeAnalyzer for time tracking bir bilgisayar kullanım analiz programıdır.

Edraw Mind Map
Edraw Mind Map programı bilgisayarınıza kurulduktan sonra; diyagramlar, SWOT analizleri, proje..