WavePad Sound Editor Masters Edition

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Ses ve Video Programları Ses ve Video Oynatıcıları WavePad Sound Editor Masters Edition

WavePad Sound Editor Masters Edition 6.58Üretici: NCH Software (Deneme Yazılımı)


WavePad Sound Editor Masters Edition 6.58 Ekran Görüntüsü

Wav dosyası programlarının en önde gelenlerden biri olan WavePad Sound Editor Masters Edition ile tüm wav dosyalarınızı küçültün, ekleyin formatını değiştirin.

Wav Dosyalarını Düzenleyen Program


WavePad sound editor Masters Edition Windows’un temel kayıt formatlarından bir olan WAV dosyalarıdır. WAV ve benzer formatların boyutları oldukça büyüktür.WAV dosya formatı ses ve multi medya alanında konusunda uzmanlaşmış olmakla beraber bu program ile WAV ve birçok formatta ki dosyalarınızı araçlar özellikleri ile çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Program WAV dosyalarını düzeltme konusunda oldukça güçlü bir alt yapıya sahiptir. Ses düzenleme ve kayıt almanızı sağlayan bu program sayesinde wav dosya boyutları sorun olmaktan çıkıyor. Program ile ses kayıtlarına efekt ekleyip çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. WavePad programının ara yüzü zaman göstergeleri ve uzman kontrolleri ile oldukça şık bir arayüze sahip olan WavePad Sound Editor Masters Edition u kullanmaktan çok hoşlanacaksınız diyebiliriz.

Oynatma kontrolleri, saniye ayarları, zamanlayıcı ve görünümü değiştirmeye yarayan araçlar barındırmaktadır. Zoom özelliği sayesinde ses dosyasındaki veya kayıttaki en ufak bir sesi dahi düzenleyebilir hatta ortadan yok edebilirsiniz. Kayıt yada ses dosyanızı istediğiniz yerden kesip istediğiniz yere taşıyabilir yada büyük bir ses dosyasının küçük bir kısmını keserek kendi ses dosyanızı oluşturabilirsiniz.

Program 6000 ile 96000Hz, arası stereo yada mono ses frekanslarını desteklemek ile beraber 8, 16, 24 veya 32 bit ses kalitelerinin yanında CD ve Radyo ses kalitelerini de desteklemektedir. Program bir çok ses formatını desteklemektedir ve size düzenleme imkanı sunmaktadır, Önemli not: programı kurarken dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki bu nokta oldukça önemli, program ücretsiz deneme sürümü olarak yayımlandığı için program toolbar ve çeşitli eklentiler ile gelmektedir.

Dolayısı ile programı direkt ileri, ileri, bitir işlemi yapmadan önce hangi eklentileri kurduğuna dikkat etmenizi öneririz, zira işinize yaramayacak bu programları hepsinin tik işaretini kaldırarak toolbar ve çeşitli reklam amaçlı programlar bilgisayarınıza gereksiz yere işkal etmesini önleyebilirsiniz. Son olarak program Windows XP ve sonrası yayımlanan diğer Microsoft işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır diyoruz ve tavsiye listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..