Web Page Maker

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Web Page Maker 3.22Üretici: Web Page Maker Software (Deneme Yazılımı)


Web Page Maker  3.22 Ekran Görüntüsü

Kolay kullanımı ve hazır sayfaları istediğiniz gibi dönüştürebilecek bir web sayfası tasarım programı.

Kolay Web Sayfası Dizayn ve Oluşturma Programı


Web Page Maker kendi web sayfanızı oluşturabilmeniz için kullanabileceğiniz bir web tasarım programıdır. Program ile kendi web sayfanızı HTML, PHP, ASP gibi web sayfası programı dillerini bilmenize gerek kalmadan kendi sayfanızı oluşturabilirsiniz. Birçok işlemi program kendiliğinden hallediyor diyebiliriz, dolayısı ile çok fazla bilgi gerektiren işlemleri de program kendiliğinden yapabiliyor.

Web Page Maker ile sayfanızda bulunmasını istediğiniz resimleri, ikonları, yazıları, başlıkları yada sayfa düzeni gibi işlemleri sadece sürükle bırak özelliği ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Tabii ki bu tip bir program ile öyle çok profesyonel sayfalardaki gibi görünümleri yada komplike bir web sayfası dizayn etmek gibi bir amacınız olmamalı. Ancak yeni başlayanlar için kullanımı ve arayüzü oldukça basitleştirilmiş kolayca anlayabileceğiniz bir program olarak tavsiye edebiliriz.

Program HTML koduna ihtiyaç duymadan sayfa dizaynı yapabilme, WYSIWYG editörü ve sürükle-bırak gibi özellikleri ile etkin kullanım, WYSIWYG editörüyle sayfa paneli oluşturabilme ve kullanabilme, CSS editleme özelliği ile metin düzenleme, ön izleme ve yayınlama için tek tuşlama hareketi gibi hızlı çözümler sunabiliyor.

Son olarak program ile fotoğraf galerisi tablolar, formlar, iFrame, slide show, Java Script efektleri gibi özellikleri sayfanıza eklemek yine birkaç tık kadar uzağınızda. Ayrıca hazırladığınız sayfanızı başka programa ihtiyaç duymadan direkt olarak FTP nize gönderebiliyorsunuz.Ancak hatırlatmakta fayda var bu tip bir program ile sadece basit görselliğe sahip kolay ve karmaşık olmayan sayfalar hazırlayabilmeniz için kullanışlı olabilir.

Daha komplike sayfalar için daha gelişmiş programlar kullanmanızda fayda var diyoruz ve yeni başlayanların en azından tecrübe edinebilme adına denemelerinde fayda var diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Artisteer
Web Sayfası oluşturma programı olan Artisteer ile html, joomla, wordpress, drupal, asp.

Xampp
Web master yada web tasarım işleri ile uğraşanlar için bilgisayarlarında sanal web sunucusu..

TOWeb
Ücretsiz ve güncel bir web tasarım programı.

Traffic Travis
SEO (Search Engine Optimisation) yanı Arama motoru optimizasyonu web siteleri için çok önemli bir..

Abyss Web Server X1
Ücretsiz bir web sunucusu programı olan Abyss Web Server X1 değişiklik arayanlar için denenebilir.