Website Ripper Copier

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Website Ripper Copier 3.9.2Üretici: Tensons (Ücretsiz Deneme)


Website Ripper Copier 3.9.2 Ekran Görüntüsü

Website Ripper Copier bir web sayfası komple indirme programıdır.

Web Sitesi Kopyalama Programı


Website Ripper Copier bir web sayfası komple indirme programıdır.

Bu program ile istediğiniz web sitelerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz site ve site içeriğinin neredeyse tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir ve daha sonra bu kayıtlar üzerinden istediğiniz bilgiye erişebilirsiniz.

Ayrıca pop up gözardı etme özelliği ile alternatif  linkleri de otomatik olarak indirebilmekte bu özellik yanında  video, imaj, müzik, webzip,zip,fotoğraf,video,ve uzun isimli dosyaları da indirebilmekte.

Website Ripper Copier son sürüm indir Ayrıca bu program ile upload yükleme özelliği de mevcut bu özelliği ile yükleme,yenileme, ekleme, silme,tarama , ve tüm farklı dosyaları ,link flitreleme dosyalarını da kopyalamaktadır.

Bir not:  diğer bu tür programlarda benzeri bir özellik bulunmaması website ripper'i ayıran en büyük fark olarak dikkatimizi çekmekte ve indirilmeye değer .

Windows 7, Windows 2003, Windows Me, Windows 98, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows NT, Windows Server 2008 işletim sistemleri ile entegre bir şekilde çalıştığından dolayı sizin için tercih listemize alıyoruz...


Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Internet Sunucusu filtresi artırıldı.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
WebSite-Watcher
WebSite-Watcher bir web sayfası takip programıdır .