Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
WhatsApp for Mac Son Sürüm İndir - Mobil platformlardan sonra Windows PC lerden sonra WhatsApp MAC PC sürümü - Alindir

WhatsApp For Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WhatsApp For Mac 0.2.684Üretici: WhatsApp (Ücretsiz)WhatsApp Windows Masaüstü sürümünden sonra Mac Bilgisayarlar için olan sürümü de yayımlandı

Mac Bilgisayarlar İçin WhatsApp Programı

2013 yılında Facebook tarafından 4 milyar dolar gibi astronomik bir rakam ile satın alınan whatsapp her platformda kendini göstermeye devam ediyor. İlk olarak iOS ve Android gibi mobil işletim sistemleri ile çalışan WhatsApp Windows Phone işletim sistemi ardından Web uygulaması olarak da yayımlandı. Son olarak Mac PC lerde de çalışacak sürümü deyayımlandı, aynı anda hem bilgisayarınızda hemde telefonunuzda çalışabilecek yeni sürümleri ile sektördeki gelişimini sürdürmeye devam ediyor.Peki program hakkında genel bilgiler vermek gerekir ise.


İlk olarak yapmanız gereken işlem WhatsApp programını Mac bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum işlemini yapıyorsunuz. Kurulum işleminin ardından karşınıza gelen pencerede bir kare kod beliriyor ve bu kodu telefonunuzun kamerası ile okutmamız gerekiyor. Örneğin: iPhone kullanıyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun üzerinden WhatsApp - Ayarlar - WhatsApp Web/Masaüstü kısmını tıklayarak kare kodu kameraya gösteriyorsunuz ve program otomatik olarak telefonunuz ile senkronize oluyor ve mesajlarınız hem telefonunuza hemde bilgisayar ekranınıza düşüyor.


Diğer telefonlar için ayarlar kare kod ekranı karşınıza geldiğinde ekranın alt kısmında teker teker anlatılmaktadır. Program oldukça başarılı ve Türkçe dil desteği de mevcut, WhatsApp for Mac sürümü konum gönderme dışındaki mobil sürümünün hemen hemen tüm özelliklerine sahip. Gün içerisindeki koşturmadan hem Mac kullanırken Telefona geçmekten sıkılanlar için oldukça kullanışlı bir program olduğunu söyleyerek listemize ekliyoruz.


QR Kod Örnek Resmi

WhatsApp For Mac Ekran Görüntüsü
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Camfrog Video Chat Mac
Camfrog online ses ve video konferans yapabileceğiniz hem MAC hemde Windows versiyonları bulunan..

Openfire Mac
Openfire Mac versiyonu yerel ağ üzerinden mesajlaşma programıdır.

ICQ Mac
Mac Sürümü ile ICQ denemeye değer bir Chat Programı.

MorphVOX Pro Mac
Ses değiştirme konusunda oldukça yol kat etmiş olan MorphVOX Pro Mac bir çok sesli konuşma..

Trillian Mac
Trillian Mac sürümü ile bütün sosyal ağ ve anlık mesajlaşma programları tek pencerede ve dolayısı..

Skype Mac
Skype Windows platformuda yayın hayatına başlamış olsada daha sonraki dönemlerde tüm platformlara..