WhatsApp for PC

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WhatsApp for PC 0.2.684Üretici: WhatsApp (Ücretsiz)Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan mobil mesajlaşma uygulamasını WhatsApp artık bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Windows Bilgisayarlar İçin WhatsApp Programı


Popüler mobil mesajlama uygulaması whatsApp artık aynı anda bilgisayarınızda çalışabilen programı ile pc başında çalışırken tekrar bilgisayarınızdan ayrılıp telefonunuza gitmenize gerek yok. 2013 yılında Facebook tarafından 4 milyar dolar gibi astronomik bir rakam ile satın alınan whatsapp her platformda kendini göstermeye devam ediyor. İlk olarak iOS ve Android gibi mobil işletim sistemleri ile çalışan WhatsApp windows Phone işletim sistemi ardından Web uygulaması olarak da yayımlandı.


Son olarak Windows PC ler ve Mac PC lerde de çalışacak şekilde evrilerek aynı anda hem bilgisayarınızda hemde telefonunuzda çalışabilecek yeni sürümleri ile sektördeki gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Ayrıca program program hem Windows'un hem 32 bit hemde 64 bit versiyonlarında da çalışmaktadır. Peki program hakkında genel bilgiler vermek gerekir ise. İlk olarak yapmanız gereken işlem WhatsApp programını bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum işlemini yapıyorsunuz. Kurulum işleminin ardından karşınıza gelen pencerede bir kare kod beliriyor ve bu kodu telefonunuzun kamerası ile okutmamız gerekiyor. 

Örneğin: iPhone kullanıyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun üzerinden WhatsApp - Ayarlar - WhatsApp Web/Masaüstü kısmını tıklayarak kare kodu kameraya gösteriyorsunuz ve program otomatik olarak telefonunuz ile senkronize oluyor ve mesajlarınız hem telefonunuza hemde bilgisayar ekranınıza düşüyor.


Diğer telefonlar için ayarlar kare kod ekranı karşınıza geldiğinde ekranın alt kısmında teker teker anlatılmaktadır. 
Program oldukça başarılı ve Türkçe dil desteği de mevcut, WhatsApp for PC sürümü konum gönderme dışındaki mobil sürümünün hemen hemen tüm özelliklerine sahip.  Gün içerisindeki koşturmadan hem PC kullanırken Telefona geçmekten sıkılanlar için oldukça kullanışlı bir program olduğunu söyleyerek listemize ekliyoruz.


WhatsApp For Mac Ekran Görüntüsü
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..